Fit Lovers o swojej relacji: Miewamy spięcia jak w każdym związku. Tłumaczą kłótnię w "Ameryka Express", ale nas nie przekonali

Fit Lovers pierwszy raz tak szczerze mówią o kłótniach w ich związku. Wierzycie w te tłumaczenia?

Fit Lovers to obecnie jedna z najbarwniejszych par polskiego show-biznesu. Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz swoją karierę rozpoczęli kilka lat temu, zakładając wówczas kanał o tematyce fitness na YouTubie. Obecnie subskrybuje go już prawie 1,5 miliona osób. Fit Lovers cieszą się naprawdę sporą popularnością, gdyż biorą udział w najnowszej edycji programu "Ameryka Express".Tam wielkimi krokami zbliżają się już do samego finału, jednak po jednym z ostatnich odcinków na Mateusza wylała się ogromna fala hejtu. Chodziło bowiem o moment, w którym chłopak zdenerwował się na Pamelę, ponieważ ta miała przyciągać uwagę innych mężczyzn, mając na sobie mini. W kierunku dziewczyny padły wówczas mocne słowa.

Pamela, nie świeć d*pą! - krzyczał.

Mateusz w jednej chwili wręcz wybuchł i popchnął narzeczoną. To agresywne zachowanie zostało ostro skrytykowane przez fanów programu. 

Fit Lovers tłumaczą się w "VIVIE!"

Teraz Fit Lovers postanowili udzielić wywiadu dla magazynu "VIVA!", w którym poruszony został temat "Ameryki Express". Youtuberzy opowiedzieli m.in o tym, jak show wpłynęło na ich wieloletni już związek. Pamela przyznała, że przede wszystkim w "AE" częściej pojawiały się pomiędzy nimi spięcia. Według niej było to spowodowane faktem, iż podczas wyścigu brakowało im czasu na rozmowę. 

Na co dzień, w normalnych, domowych warunkach miewamy spięcia, jak w każdym związku. Tylko, że w domu jesteśmy w stanie wytłumaczyć sobie o co tak naprawdę chodzi, dlaczego jesteśmy zestresowani i co możemy z tym zrobić. (...) W programie nie mieliśmy tej możliwości, obecność kamer, mikrofonów i ciągły bieg nie dawały zbyt wielu możliwości do pogawędek. Dlatego zdarzały się kłótnie, bo człowiek nie mógł się oczyścić z negatywnych emocji - wyznała Pamela w rozmowie dla "Vivy!". 

Mateusz dodał, iż oboje znają się naprawdę bardzo dobrze, a ich związek w dużej mierze oparty jest na przyjaźni. Jego zdaniem udział w "Ameryce Express" pokazał im, że są w stanie przetrwać naprawdę wszystko. 

Uważacie, ze takie tłumaczenia pomogą Fit Lovers odzyskać sympatię widzów "Ameryka Express"? 

Zobacz wideo

DH