Anna Dereszowska nigdy tego nie robi. Tym razem pochwaliła się uroczym zdjęciem z partnerem. "Jesteście piękni!"

Anna Dereszowska niechętnie chwali się zdjęciami z partnerem. Tym razem zrobiła wyjątek.

Anna Dereszowska należy do grona gwiazd, które chronią swoje życie prywatne. Gwiazda niechętnie dzieli się informacjami na temat partnera czy też dzieci. Na jej profilu instagramowym na próżno szukać zdjęć z ukochanym. Tym razem aktorka zrobiła wyjątek.

Anna Dereszowska pokazała partnera

Gwiazda pochwaliła się zdjęciem z partnerem, Danielem Duniak. Partner towarzyszy Annie podczas 75. Festiwalu Filmowym w Wenecji.

Przede mną kilka dni wypełnionych magią kina i niezapomnianymi chwilami. Tak, tak, jestem na 75. Festiwalu Filmowym w Wenecji! - napisała pod fotografią.
 
Jesteście piękni! Bardzo zgrana para!
Bawcie się dobrze!
Ale romantycznie!

Anna Dereszowska i Daniel Duniak

Anna i Daniel są parą od kilku lat. Na początku sierpnia 2015 roku zakochani doczekali się syna, Maksymiliana. Wcześniej aktorka była związana z aktorem, Piotrem Grabowskim. Owocem ich związku jest 10-letnia córka Lena.

Każdy związek jest inny, bo każdy człowiek jest inny. Wydawało mi się, że ponieważ Daniel jest kilka lat młodszy ode mnie, a ja jestem „doświadczoną kobietą z dzieckiem”, to znowu cały świat dostosuje się do mnie. A trafiłam na podobną osobowość – ambitną i upartą. Obydwoje chcemy się realizować, jesteśmy skłonni do negocjacji, ale nie jednostronnych. Daniel to twardy zawodnik i to też mnie w nim fascynuje. Kłócimy się, ale to dobrze, bo to znaczy, że potrafimy wyrzucić z siebie negatywne emocje – powiedziała o Danielu w rozmowie z "Grazią".

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.