"M jak Miłość". Ostałowska znów wyrzucona z serialu. "Nie wiem, co dalej z Martą. Pewnie nic"

Dominika Ostałowska powrotem do "M jak Miłość" cieszyła się tylko przez chwilę. Producenci nie przewidują większych wątków z serialową Martą. Aktorka wyżaliła się na swój los w "Fakcie".

Informowaliśmy o tym, że Dominika Ostałowska wraca po wakacjach do "M jak Miłość". Aktorka nie kryła swojej radości. Jej bohaterka, Marta wyjechała bowiem do Kolumbii, by być bliżej syna. Ostałowska powtarzała od dawna, że chętnie wróci na plan serialu. Zdradziła też, że to nie ona zdecydowała o tym, by odejść z "M jak Miłość". Szczęście nie trwało długo. Na planie była kilka dni.

Dominika Ostałowska znów wyrzucona z serialu

Jak informuje "Fakt", Dominika Ostałowska już nie gra w "M jak Miłość". 

Miałam tylko kilka dni zdjęciowych. Nie wiem, co dalej z Martą. Pewnie nic. Aktor dowiaduje się o takich sprawach ostatni – opowiedziała rozżalona.

Nieoficjalnie dziennikarze tabloidu dowiedzieli się, że Ostałowska wprost zapytała produkcję, co dalej z jej wątkiem, skoro nie zaproszono jej na nagranie nowej czołówki.

Dowiedziała się, że po burzy mózgów nie ma szans na stałe miejsce w obsadzie. Wcześniej zwodzono ją, że wróci do serialu. Ściągnięto ją na kilka odcinków tylko do nagrania rodzinnego wydarzenia, w którym była tłem. Scenarzyści stawiają bowiem na wątki z młodszymi aktorami - powiedziało źródło 'Faktu'. 

Trzymamy kciuki za udział aktorki w innych projektach. 

"M jak Miłość". Kiedy nowy sezon? Tu niespodzianka, bo wystartuje jeszcze w wakacje! Wiemy, co wydarzy się w pierwszym odcinku

JT

Oni odeszli z 'M jak Miłość'

Więcej o:
Komentarze (29)
"M jak Miłość". Dominika Ostałowska znów wyrzucona z serialu. Co z Martą?
Zaloguj się
 • Gość: Al Bundy

  Oceniono 43 razy 31

  Ten pomysł z młodszymi aktorami jest całkiem dobry. Gdyby jeszcze poszli w kierunku soft porno z elementami horroru i s-f to byłoby wprost kapitalnie.

 • jottsp

  Oceniono 12 razy 12

  to w tym graja jacys aktorzy?

 • guru133

  Oceniono 20 razy 12

  Jak długo jeszcze TVPiS zamierza torturować telewidzów tymi telewizyjnymi Matysiakami?

 • Gość: gosc

  Oceniono 15 razy 9

  Widocznie ludzie nie chcą oglądać postaci która cierpi na permanentną depresję.
  Bo Ostałowska innych ról nie potrafi grać.
  A w zasadzie to nawet nie musi grać.

 • komentagee

  Oceniono 9 razy 9

  Co poradzisz. Trza szyć dalej.

 • micganambrams

  Oceniono 9 razy 5

  Jak można takie bzdury i pierdoły oglądać żadna aktorka , gdzie zagrała żeby oświecić widzów totalne dno ,porównać ją z aktorami typu Pan Gajos Fronczewski czy też Pokora to dno totalne!

 • biheppy

  Oceniono 6 razy 4

  Odkąd ten chłam stał się serialem dla młodzieży nie ogladam. Juz od kilku lat.

 • y.woodoo

  Oceniono 5 razy 3

  Pytanie hollywoodsko-katolickie: komu odmowila doopy? Znajac odpowiedz znamy rozwiazanie zagadki dlaczego nie bedzie Martusi w M jak mizianie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX