"M jak Miłość". Kiedy nowy sezon? Tu niespodzianka, bo wystartuje jeszcze w wakacje! Wiemy, co wydarzy się w pierwszym odcinku

Mamy dobrą informację dla fanów "M jak Miłość". Nowe odcinki serialu pojawią się jeszcze w wakacje!

"M jak Miłość" wraca na antenę w wakacje, a dokładnie 27 sierpnia. Wiemy już, co wydarzy się w pierwszym odcinku po wakacyjnej przerwie.

"M jak Miłość": co w pierwszym odcinku po wakacjach? 

Na fanów "M jak Miłość" czeka sporo niespodzianek. Aneta (Ilona Janyst) będzie chciała pomóc Magdzie (Anna Mucha) własnymi metodami. Znów wynajmie prywatnego detektywa i zleci mu, by zrobił wszystko, aby dowiedzieć się jak najwięcej rzeczy o Karolinie Kubiak (Iga Górecka). 

Kiedy Bosacki (Mateusz Grydlik) poda adres prawniczki, pojedzie do niej i zakomunikuje, że ta też była ofiarą Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Kubiak przekaże informacje Joli Kaczmarek (Monika Krzywkowska). 

Co u Pawła (Rafał Mroczek)? Przyjmie on propozycję mieszkania u swojej szefowej (Karolina Sawka). Kiedy ta wręczy mu klucze, Paweł podkreśli, że Basia (Gabriela Raczyńska) nie może dowiedzieć się o jego ślubie z Katią (Joanna Jarmołowicz). Okaże się później, że szefowa i żona Zduńskiego coś knują... 

Co jeszcze wydarzy się w "M jak Miłość"? Na odpowiedź musimy poczekać do 27 sierpnia. Będziecie oglądać?

Kinga z "M jak miłość" urodzi bliźnięta. To już pewne. Wygadała się sama Cichopek

JT 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.