Kinga Rusin świętuje urodziny córki. Pokazała wyjątkowo rozczulające zdjęcie sprzed 18 lat. "No i się poryczałam!"

Kinga Rusin świętuje 18. urodziny swojej córki, Igi Lis. Z tej okazji opublikowała wyjątkowe zdjęcie, którym rozczuliła fanów.

Kinga Rusin pochwaliła dodała na swój Instagram zdjęcie z przeszłości. Widzimy na nim dziennikarkę z malutką jeszcze córką, Igą Lis. Zdjęcie nie zostało wybrane przypadkowo, bowiem Iga skończyła właśnie 18 lat. 

Kinga Rusin składa życzenia Idze Lis 

Myślałam że nigdy nie dorośnie i zawsze będzie moją maleńką Igusią... Ale czasu się nie zatrzyma. Moja mała córeczka jest już dorosłą (!) młodą kobietą! Świadomą swoich wartości, empatyczną, rozsądną, mądrą i kochaną. Rozdawaj w dorosłym życiu swój uśmiech i zarażaj optymizmem. Zmieniaj świat na lepsze. Nie bój się marzyć i spełniaj marzenia. I pamiętaj że zawsze jestem, kiedy tylko będziesz mnie potrzebować. Wszystkiego najlepszego!!! Kocham - napisała Rusin pod zdjęciem. 

 

Fani komentują stare zdjęcie Kingi Rusin 

Pod zdjęciem oprócz wielu życzeń dla córki Kingi Rusin i Tomasza Lisa, pojawiło się wiele życzliwych komentarzy. Te głównie skierowane były do dziennikarki, która według fanów wcale się nie starzeje.

Pani Kingo, ja myślałam że to jest zdjęcie z dziś. Nic się pani nie zmienia!

Byłam pewna,że to zdjęcie z tego okresu, wygląda Pani wciąż tak samo,tak młodo!

A dla Pani jakby się czas zatrzymał.

No i się poryczałam!  Wygląda Pani jak dziewczynka na tym zdjęciu - czytamy w komentarzach. 

I faktycznie, nie sposób nie zgodzić się z tymi słowami. Kinga Rusin wygląda bardzo młodo.

Mamy nadzieję, że te życzenia również wzruszyły Igę Lis. My również życzymy jubilatce wszystkiego najlepszego! Ciekawe, jaką niespodziankę przygotował dla niej Taco Hemingway, z którym od jakiegoś czasu Iga się spotyka?

AG

Zobacz wideo