Mundial 2018.Tym filmem Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski skomentowali mecz Polska-Senegal. Fani: Jesteście najlepsi

Mundial 2018. Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski postanowili zarejestrować na nagraniu zawód, jaki humor towarzyszył im po przegranym meczu Polska-Senegal. Dzisiaj ten film robi furorę w sieci!

Podczas oglądania meczu Polska-Senegal emocje sięgnęły zenitu. Jednak kiedy nasi piłkarze zaczęli przegrywać, na twarzach kibiców zamiast euforii pojawił się zawód.

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski o meczu Polska-Senegal

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski nie kryli rozczarowania wynikającego z przegranego meczu Polski z Senegalem. Aktorska para postanowiła nakręcić film, w którym zaprezentowała, jakie emocje towarzyszyły im, kiedy biało-czerwoni zeszli z murawy. Nagranie pojawiło się na Instagramie Tamary i dzisiaj jest hitem sieci. Powód? Sami zobaczcie!

 

Internauci pokochali parę za to nagranie. Pod filmem można przeczytać mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Jesteście najlepsi!

Nic dodać, nic ująć.

Popłakałam się ze śmiechu!

Tak to wyglądało w polskich domach.

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski kręcą "serialik"

Ale to nie pierwsze tak zabawne wideo, jakim pochwalili się małżonkowie. Wcześniej pokazali zabawną scenę, w której aktorka umawia się z koleżanką na wypad na mecz Polski z Senegalem. W rozmowę wtrącił się Bartek, który myślał, że jego małżonka zamawia bilet także dla niego. Dalej było bardzo pikantnie i śmiesznie.

 

A tutaj scena, która dzieje się już podczas meczu. Do mieszkania przyszła Tamara. Bartek nie krył zdziwienia, w końcu miała być w tym czasie w Rosji. Aktorka wyznała, że woli oglądać mecz u boku ukochanego. Jednak jak się później okazało, zwyczajnie spóźniła się na samolot.

 

To się nazywa mieć talent aktorski i poczucie humoru.

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.