Odeta Moro pokazała pokój dla syna. Większe zainteresowanie wzbudziło jego... imię. "Totalna głupota"

Odeta Moro pokazała pokój syna. Zdradziła też, jakie wybrała dla niego imię.

Odeta Moro jest już w 28. tygodniu ciąży. Przygotowania do powitania na świecie drugiego dziecka trwają pełną parą. Moro urządziła już pokój dla malucha. Zdradziła też, jak nazwie syna. To właśnie ta informacja bardziej zainteresowała fanki.

Podobno kobieta wije gniazdo od 28. tygodnia ciąży, więc wszystko zgodnie z harmonogramem! Powiedziałabym nawet książkowo. Na wadze, też "książkowo" mi przybywa. Ponieważ sapanie towarzyszy mi praktycznie przy każdym nawet najmniejszym wysiłku to cieszę się, że zdążyłam z najważniejszym pokojem w całym domu. Teraz zostało mi czekanie na lokatora! - napisała.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Na zdjęciu pokoju widać literki składające się w imię dziecka. Również pod wpisem znalazły się hashtagi, a pod jednym z nich pojawiło się imię dziecka. Trzeba przyznać, że Lew jest bardzo nietypowym imieniem. 

Opinie internautek są podzielone. 

Piękne, niespotykane imię Lew.

Świetne imię dla synka. 

Z tym imieniem to totalna głupota... sorry.

Dziennikarka odniosła się do ostatniego z komentarzy. 

O gustach się nie dyskutuje.

Nietypowe imiona są ostatnio bardzo modne wśród celebrytów. Jednym z przykładów mogą być imiona dzieci Katarzyny Figury. Aktorka nazwała swoje córki Kaszmir i Koko. A Wy, wolicie nowoczesne, czy tradycyjne imiona?

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.