Moro pokazała zdjęcie, na którym już widać ciążowy brzuszek! Podzieliła się też swoimi obawami. "Ten tydzień jest dla mnie bardzo ważny"

Odeta Moro jest w trakcie badań prenatalnych i zastanawia się nad płcią dziecka. Fani okazali jej wsparcie i komplementowali urodę ciężarnej dziennikarki.

Odeta Moro zaledwie 4 dni temu na swoim Instagramie ogłosiła, że po raz kolejny zostanie mamą. W samą porę, bo na zdjęciu, które opublikowała wczoraj już widać ciążowy brzuszek! Dziennikarka podzieliła się z fanami swoimi obawami związanymi z ciążą, ale też optymizmem co do wyników badań. 

Ten tydzień jest dla mnie bardzo ważny, uczy cierpliwości. Wierzę w kobiecą intuicję, ta na szczęście podpowiada, że wszystko jest jak należy - napisała pełna optymizmu Odeta Moro.

Dziennikarka oznaczyła zdjęcie wymownymi hashtagami, które mówią same za siebie: #babyboom, #baby, #badania, #czas, #cierpliwość, #czekam, #babygirl, #babyboy, #ciąża, #happy, #me. 

 

Fani w komentarzach dali dziennikarce wyrazy wsparcia.

Wygląda Pani olśniewająco! Wszystko będzie dobrze, bo musi być dobrze!
Mam tak samo jak pani! Cierpliwie czekam na dalszą diagnostykę i wierzę, że wszystko będzie jak należy!

Pojawił się też jeden wyjątkowo poruszający wpis, który zwrócił uwagę dziennikarki.

Wszystko, absolutnie wszystko będzie dobrze i z Panią, i z Dzieciątkiem. Nawet Pani sobie nie wyobraża, jaka jest Pani dla nas, dziewczyn, ważna. Pani przeżycia i to, że Pani jest totalnie jak Feniks- powstała z popiołów i odrodziła się jeszcze piękniejsza i silniejsza, i rozkwitła w pełni. Jest Pani wspaniałą i ważną osobą z pozytywnym i ważnym przesłaniem. Dziękuję, że Pani jest, bardzo Pani kibicuję i cieszę się z Pani szczęścia! - napisała Internautka.

Odeta Moro nie ukrywała wzruszenia i podziękowała za te mile słowa.

Rano wstaję i czytam coś pięknego. Dziękuję. Chyba nigdy nie usłyszałam tylu komplementów. Miód na moje uszy i serce, przeurocza niespodzianka! - napisała dziennikarka.

My również trzymamy kciuki za pozytywne wyniki badań i życzymy dziennikarce dużo, dużo zdrowia!

PC

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.