Odeta Moro jest w ciąży! Zdjęciem pochwaliła się na Instagramie. Komentują inne celebrytki m.in. Małgorzata Rozenek

Odeta Moro po raz kolejny zostanie mamą. Radosną nowiną pochwaliła się na Instagramie. Pod zdjęciem pojawiły się gratulacje, także od innych celebrytek.

Odeta Moro, która w 2014 roku rozstała się z mężem Michałem Figurskim, po raz kolejny zostanie mamą. Ojcem dziecka jest jej partner, Konrad Komornicki, z którym spotyka się od 2017 roku.

U nas już wiosna #wiosna #nowalijki #2kreski #lucky #me - napisała pod zdjęciem, na którym pozuje trzymając w ręce test ciążowy.
 

Pod spodem pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci gratulują przyszłej mamie. Odezwały się także koleżanki ze świata show-biznesu m.in. Marta Manowska, Joanna Moro oraz Małgorzata Rozenek-Majdan.

No co Ty!!!!!! Udało się!!!!! Tak się ciesze!!!! Gratulacje - napisała Manowska. - To absolutnie fantastyczne - dodała po chwili.
Gratulacje kochana - pogratulowała Rozenek.
Kochana, jak bardzo chcesz, to masz. Super!!! Gratulacje - podsumowała Moro.

Oprócz nich gratulacje przesłały także Kasia Bujakiewicz, Rozalia Mancewicz i Katarzyna Kolenda-Zaleska.

Nowa miłość

Odeta Moro była żoną Michała Figurskiego od 2002 do 2014 roku. Mają 15-letnią córkę Sonię. Po rozwodzie dziennikarka złączyła się z biznesmenem Konradem Komornickim, który w przeszłości spotykał się z Anną Popek

To nie była miłość jak grom z jasnego nieba. Raczej miłość od "drugiego spojrzenia". Konrad przez długi czas był po prostu moim kolegą. Bardo dobrym, ale jednak kolegą - tak o początkach znajomości ze swoim partnerem mówiła w "Gali" Odeta Moro.

Przyszłej mamie serdecznie gratulujemy!

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.