Bieniuk i Gliwińska znów są razem?! Zrozumiał, że nie chce jej stracić. "Są razem i powoli odbudowują łączącą ich więź"

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska znowu są razem. Według "Życia na gorąco" zrozumiał, że nie chce jej stracić.

Pół roku temu Jarosław Bieniuk poinformował, że przestał spotykać się z Martyną Gliwińską. Powodem miał być brak czasu spowodowany sprawami zawodowymi. Kobiecie ciężko było pogodzić się z rozstaniem, o czym informowała na Instagramie dodając znaczące wpisy. Teraz jednak ponoć wrócili do siebie.

Przyczynić się do tego miały przede wszystkim dzieci Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej, które zżyły się z byłą partnerką ojca. Szczególna więź pojawiła się pomiędzy Gliwińską a Oliwią. To nastolatka miała mu przypomnieć, że popełnia błąd.

To wyjątkowa dziewczyna! Dzięki niej życie znowu mnie cieszy i nie boję się już tego powiedzieć. Rozumie mnie, wspiera. No i ma świetne relacje z dziećmi. Lubią się wzajemnie. Nie mógłbym obdarzyć uczuciem kobiety, której by nie akceptowały" - mówił Bieniuk o Martynie, kiedy jeszcze byli razem.

Dodatkowo pojawiła się opcja, że kobieta wyprowadzi się do innego miasta. Kiedy Bieniuk dowiedział się, że wystawiła dom na sprzedaż i chce przeprowadzić się z Trójmiasta do Warszawy, zrozumiał, że nie chce jej stracić. Jak donosi "Życie na gorąco", spotkali się, porozmawiali o dzieciach i o sobie. Postanowił dać jej szansę. Teraz są w fazie odbudowywania łączącej ich więzi.

On usłyszał, że Martyna zamierza przenieść się z Trójmiasta do stolicy. I... nie wytrzymał! Dziś można powiedzieć, że są razem i powoli odbudowują łączącą ich więź - czytamy w "Życiu na gorąco".

Kibicujecie im?

AW

Więcej o:
Komentarze (10)
Jarosław Bieniuk znowu jest z Martyną Gliwińską. Próbują odbudować związek
Zaloguj się
 • Gość: koko

  Oceniono 11 razy 9

  MOże dotarło, że poza jednorazowymi przelotnymi przygodami mało która chce dzieci w pakiecie, a ta dziewczyna się z dziećmi mimo wszystko dogadywała....?

 • Gość: kk

  Oceniono 13 razy 3

  Łaziła, łaziła, zaczepiała w necie, nie dawała o sobie zapomnieć, no to wyłaziła.
  NIe sądzę, zeby to było na długo. Lasce głównie brakuje zainteresowania mediów. Jak widac bez Bieniuka nie udało sie zaistnieć i wrócić do plotkarskich niusów, nikt nie chce o niej pisać. A facet, jak to facet, długo jest sam, kobiety mu brak, a chętnych nawet na przystojniaka, ale z trójką dzieci, az tyle nie ma, da sie chwilę popocieszać, by ponownie dojść do tych samych wniosków.

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 1 raz 1

  Szczęścia! Ładna z nich para! :D

 • Gość: Frania

  0

  Gorszej bzdury nie mogliście napisac! Nie sa razem i ona nie wystawiła żadnego domu na sprzedaż tylko jej rodzice. To po pierwsze a po drugie Jarek ma dziewczynę

 • Gość: Bolo

  Oceniono 14 razy 0

  Mloda dziewczyna, pi co jej to.

 • Gość: K

  Oceniono 6 razy -2

  spotkałam ich na w samolocie do Mediolanu w grudniu, uważam, że to rozstanie to ustawka, bo niby wtedy nie byli razem

 • Gość: Gość2

  Oceniono 8 razy -4

  Oboje są już zużyci i muszą takimi metodami zabiegać o uwagę pustych naiwniczek.

 • Gość: gosc

  Oceniono 9 razy -5

  no przecież leszcz-konkubent musi chociaż od czasu do czasu odmoczyć ogóra.---ludzka rzecz.

 • Gość: hanka

  Oceniono 10 razy -6

  masakra dwa razy do tej rzeki

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX