Clooneyowie znajdują czas na małe przyjemności. We Włoszech wybrali się na randkę. Spójrzcie na ich ręce. Urocze!

Amal i George Clooneyowie wybrali się na romantyczną kolację do jednej z restauracji na włoskiej Sardynii. Zakochani cały czas trzymali się za ręce.

Amal i George Clooneyowie to para, którą podziwia cały świat. I nic w tym dziwnego. On przystojny, szarmancki, zdolny, ona przepiękna, elegancka i zawsze z klasą.

Amal i George Clooneyowie na randce we Włoszech

Chociaż zakochani mają teraz ręce pełne roboty przy swoich rocznych bliźniakach, nie zapominają o sobie i drobnych przyjemnościach. Fotoreporterzy przyłapali małżonków podczas spaceru po Sardynii. Amal i George udali się na romantyczną kolację do jednej z włoskich restauracji.

Amal jak zwykle wyglądała olśniewająco. Założyła długą, obcisłą sukienkę z ciekawymi, kolorowymi wzorami. George postawił na luz i do jasnych spodni dobrał granatową koszulkę polo. Jak się razem prezentowali? Jak zwykle czarująco.

AMAL I GEORGE CLOONEYOWIE - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>>

Nas jednak najbardziej urzekło to, że zakochani przez cały czas trzymali się za ręce. To zdecydowanie jednak z najpiękniejszych i najbardziej uroczych par w show-biznesie.

Mikołaj Krawczyk na planie "Pierwszej Miłości" zakochał się 2 razy. A pamiętacie, jak zaczął się romans Curuś i Farrela?

KS