Amal Clooney w wersji na hipiskę. Szalone dzwony robią robotę. Ale co się stało z biustem?

Amal Clooney wygląda świetnie nie tylko w eleganckich i klasycznych kreacjach,w jakich zazwyczaj mamy przyjemność ją oglądać. Czy tzw. casual look będzie też jej domeną?

Amal Clooney rzadko pokazuje się w stylizacjach na co dzień. Prawniczka znana z zamiłowania do mody nawet, gdy wybiera ubrania "na luzie", to tylko takie, które mają "to coś". Chcecie dowodów? Spójrzcie na jej najnowsze zdjęci, które zrobiono, gdy Clooney odwiedziała swojego męża na planie zdjęciowym.

Żona George'a Clooneya do obcisłego żółtego sweterka dobrała jeansowe dzwony bogato zdobione kolorowymi kwiatami. Całą stylizację dopełniła hipisowska torba z frędzlami.Finalnie prawniczka wyglądała niczym żywcem wyjęta z musicalu "Hair".

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Oryginalne jeansy nie zniosłyby konkurencji ze strony równie oryginalnej góry. Amal Clooney połączyła dzwony z żółtym sweterkiem, odsłaniającym brzuch. Materiał był bardzo opięty przez co nie dało się nie zauważyć pewnej zmiany w okolicach biustu. Piersi żony Clooneya są wyraźnie większe. Czy to zasługa stanika, a może poziomych pasków na swetrze? Nie wiemy, jednak efekt jest naprawdę zachwycający.

Zachwycony był też dumny mąż. Clooney nie mógł się oprzeć pokusie i co chwila przytulał i całował Amal. Wszystko oczywiście uwiecznił paparazzo.

ZI

Więcej o: