Lionel Richie zagroził córce, że ją WYDZIEDZICZY, jeśli nie rzuci Scotta Disicka. Ponoć się posłuchała. Serio? To o co chodzi w tych zdjęciach?

Sofia Richie porzuciła 15 lat starszego Scotta Disicka po tym jak ojciec zagroził, że ją wydziedziczy. Tak przynajmniej twierdzą zagraniczne media. Nowe zdjęcia tej dwójki mówią coś zupełnie innego.

Związek 19-letniej Sofii Richie z 15 lat starszym Scottem Disickiem nigdy nie podobał się jej ojcu. Lionel Richie bez ogródek wyznał, że "jest przerażony" faktem, że Sofia spotyka się z mężczyzną słynącym ze zdrad i szalonego imprezowania. Według doniesień "Us Magazine" gwiazdor ostatecznie stracił cierpliwość do niedoszłego zięcia, gdy dowiedział się o jego kolejnej zdradzie. 

Zdradził ją w Miami. Gdy się dowiedziała, powiedziała ojcu. Lionel zagroził, że jeśli Sofia nie zakończy tego toksycznego związku, wykreśli ją z testamentu. 

Ultimatum ojca podobno podziałało i Sofia zerwała z Disickiem. Według źródła serwisu "People" miała dosyć nie tylko jego zdrad, ale też picia.

Kiedy pije, wygląda jak niechluj i ciągle się wygłupia. 

Doniesieniom przeczą jednak najnowsze zdjęcia pary ze wspólnego lunchu w Malibu. 

ZOBACZ TUTAJ >>>

Sam Scott ironicznie odniósł się do plotek na swoim Instagramie. Udostępnił artykuł TMZ zatytułowany "Jednak są razem" i go skomentował:

Nie mieliśmy nawet pojęcia, że się rozstaliśmy, ale dzięki za informację.

Scott Disick komentuje plotki o rozstaniu z Sofią RichieScott Disick komentuje plotki o rozstaniu z Sofią Richie Instagram.com/letthelordbewithyou/

Wcześniej Scott Disick był związany z Kourtney Kardashian, z którą ma troje dzieci. Para wielokrotnie rozstawała się i schodziła aż celebrytka postanowiła ostatecznie zakończyć toksyczny związek w 2016 roku. 

Kourtney Kardashian nakryła Scotta Disicka w łóżku z... "To chore"!

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.