Marina chwali się zdjęciem w zaawansowanej ciąży. Fani zwrócili uwagę na pewien szczegół. "Chyba będzie chłopiec!"

Ciężarna Marina Łuczenko-Szczęsna opublikowała na Instagramie zdjęcie z okazji Dnia Matki. Fani zwrócili jednak uwagę na ubiór kobiet, który - ich zdaniem - może sugerować płeć dziecka.

Marina Łuczenko-Szczęsna opublikowała na Instagramie zdjęcie z mamą i teściową, składając im życzenia z okazji Dnia Matki.

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich mam, a w szczególności dla moich ukochanych mam. Dziękuję Wam za wszystko! - napisała.

Dla Mariny to ostatni Dzień Matki, który świętuje wyłącznie jako córka. Piosenkarka jest w zaawansowanej ciąży i niedługo przywita na świecie swoje pierwsze dziecko. Internauci byli zgodni, że stan błogosławiony jej służy, a na opublikowanym zdjęciu wygląda naprawdę kwitnąco.

Ślicznie wyglądasz Marina, ciąża ci służy.

Piękne kobiety oraz piękna przyszła mama! Uroda zdecydowanie po mamie.

 

Inni zauważyli, że na imprezie, z której pochodzi zdjęcie, ubiór kobiet zdominował kolor niebieski. Czyżby Marina świętowała swoje baby shower?

Ubiór na imprezie zdradza, że będzie chłopczyk!

Chyba będzie chłopiec, bo nic się nie zmieniasz.

Choć plotki o ciąży pojawiały się od miesięcy, Szczęśni bardzo długo zwlekali z ich potwierdzeniem. W oficjalnym oświadczeniu na Instagramie Marina tłumaczyła, że chciała uniknąć medialnego szumu, by radosny czas oczekiwania na dziecko spędzić spokojnie z rodziną.

__________________________________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 

WJ

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.