Dzień Matki. Rosati pokazała piękne zdjęcie z mamą Teresą, ale to zdjęcie Szczęsnego poruszyło nas najbardziej

26 maja obchodzimy Dzień Matki. Gwiazdy także pamiętają o swoich rodzicielkach. Wiele z nich zmieściło ich zdjęcia na Instagramie, wobec czego mogliśmy dowiedzieć się, jak wyglądają.
Marina i Wojciech Szczęśni Marina i Wojciech Szczęśni Instagram.com/ marina_official

Marina Łuczenko-Szczęsna

"Wszystkiego najlepszego dla wszystkich mam, a przede wszystkim dla trzech na zdjęciu. Każda z nich wyjątkowa, kochająca i piękna. Dziekuję Wam za wszystko" - napisał na Instagramie Wojciech Szczęsny. 

Mama Wojciecha Szczęsnego, Marina Łuczenko-Szczęsna, mama Mariny
Instagram / Wojciech Szczęsny

Beata Tadla Beata Tadla Kapif

Beata Tadla

"Ma serce na dłoni. Jest prawdziwa, taka ludzka, nie ma w niej grama sztuczności, niczego nie udaje. Ma w sobie dużo życiowej mądrości. Oddałaby innym ostatnią koszulę i nakarmiłaby każdego głodnego. Ma też niesamowite poczucie humoru i wciąż pielęgnuje w sobie wewnętrzne dziecko. Nigdy nie powiedziałam do Niej "mamo", od dziecka zwracam się wyłącznie "mamusiu". Kocham i szanuję Ją nad życie - napisała pod zdjęciem z mają Ireną Beata Tadla.

Beata Tadla z mamą
Instagram / Beata Tadla

Agnieszka Dygant Agnieszka Dygant Instagram.com/agnieszka_dygant_official/

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant rzadko dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Sytuacja nieco się zmieniła, gdy aktorka założyła konto na Instagramie. Tak chętnie wstawia zdjęcia swojej mamy. 

Nie inaczej było i tym razem. Dygant zamieściła na cześć matki dwa zdjęcia - jedno z przeszłości, drugie teraźniejsze. Podobne do siebie?

Agnieszka Dygant z mamą / Mama Agnieszki Dygant
Instagram / Agnieszka Dygant

Weronika Rosati Weronika Rosati Instagram/weronikarosati

Weronika Rosati

Weronika Rosati opublikowała na Instagramie zdjęcie z mamą Teresą z przeszłości. 

Weronika Rosati z mamą Teresą
Screen / Instagram / Weronika Rosati

Krystyna Janda Krystyna Janda KAPIF.pl

Krystyna Janda

"Mamo, kochamy Cię" - napisała dziś pod tym zdjęciem Krystyna Janda.

Mama Krystyny Jandy
Instagram / Krystyna Janda

.

Donald Tusk zamieścił na Instagramie wyjątkowe zdjęcie z okazji Dnia Matki Donald Tusk zamieścił na Instagramie wyjątkowe zdjęcie z okazji Dnia Matki Fot. Jan Rusek / Agencja Gazeta

Donald Tusk

Donald Tusk swój ostatni post na Instagramie także poświęcił swojej rodzicielce. Na fotografii zamieszczonej przez byłego premiera widzimy jego samego jako małego chłopca, jego mamę oraz jego siostrę - Sonię.

"Najlepsza Mama na świecie" - napisał pod zdjęciem.

Donald Tusk z mamą i z siostrą
Instagram / Donald Tusk

Anna Lewandowska Anna Lewandowska Instagram/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska

"Pracuje 7 dni w tygodniu na 3 zmiany. Nigdy nie ma wolnego, a w wakacje nadal robi to samo. Nie dostaje pensji nawet za nadgodziny. Jest na najbardziej odpowiedzialnym stanowisku na świecie, bo popełnione błędy mają negatywny wpływ na niewinne i nieświadome dziecko" - zaczęła na Instagramie Anna Lewandowska.

Swój poruszający wpis okrasiła zdjęciem z przeszłości. 

"MAMO DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚ! Ps. A zdjęcie kocham i przypominam sobie te chwile z dzieciństwa! Tak, tak ta blondynka to ja z moją Mamą i bratem" - dodała.

Anna Lewandowska
Instagram / Anna Lewandowska

Magda Gessler Magda Gessler fot.Facebook/Magda Gessler

Magda Gessler

"#mojamiłość #mojamama #olgaikonowicz Ona dawała mi całe bezpieczeństwo świata, mądrość, smak, gust, dobre maniery, miłość. To ona mi mówiła na pocieszenie, że po burzy wychodzi słońce. Brak mi jej szalenie. Mamo, kocham Cię #córka - napisała na Instagramie Gessler.

Mama Magdy Gessler
Instagram / Magda Gessler