Marina ukrywa ciążę? TO zdjęcie może na to wskazywać. Fani już nie mają wątpliwości. "Śliczny brzuszek"

Wciąż nie milkną spekulacje na temat ciąży Mariny Łuczenko-Szczęsnej. Teraz przez przypadek to sama główna zainteresowana dodatkowo je podsyciła.

Ciąża Mariny Łuczenko-Szczęsnej to obecnie jedna z największych zagadek w polskim show-biznesie. Ani ona, ani jej mąż, Wojciech Szczęsny, jak dotąd nie odnieśli się do tych spekulacji. Dlatego też każde zdjęcie zrobione piosenkarce w ciągu ostatnich miesięcy wzbudza sensację. Tak jak np. te zrobione na spacerze w Warszawie, bądź też podczas wizyty u fryzjera.

Tym razem jednak to sama Marina przypadkowo podsyciła i tak już gorącą atmosferę wokół swojej ciąży. Z okazji urodzin męża gwiazda opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcie, składając mu przy tym życzenia.

- Wszystkiego najlepszego kochanie moje - podpisała fotografię Marina Łuczenko-Szczęsna.

 

Większość internautów dołączyła się do życzeń. Inni zaś zasypali piosenkarkę komplementami, twierdząc, że piękna z nich para. Jednak oczy większości fanów zwrócone były przede wszystkim na brzuch gwiazdy. Pod zdjęciem rozgorzała gorąca dyskusja, czy Marina jest, czy nie jest w ciąży.

- Śliczny brzuszek.

- Widać brzuch.

- Ja tam nie widzę brzucha.

Spostrzegawczy fani zwrócili jednak uwagę na to, że opublikowane zdjęcie nie jest aktualne.

- Jaki brzuszek, skoro to zdjęcie chyba z przed roku.

- Teraz już nie ma wątpliwości, że Marina jest w ciąży.

- A kto powiedział, że to aktualne zdjęcie?

- To zdjęcie jest z roku 2015.

Dla wielu fanów fakt, że Marina Łuczenko-Szczęsna od jakiegoś czasu nie publikuje na Instagramie swoich aktualnych zdjęć, bądź też dodaje tylko fotografie twarzy, jest ewidentnym znakiem, że gwiazda spodziewa się swojego pierwszego dziecka. W dodatku piosenkarka nie pojawia się ostatnio na imprezach branżowych, a kiedyś bywała praktycznie na każdej.

A Wy jak myślicie, są to wystarczające znaki, że gwiazda jest w ciąży?

embed

AG