Pamiętacie zwariowaną Anię z "Przepisu na życie"? Dla grającej ją Magdaleny Kumorek czas się zatrzymał. I wciąż ma piękny uśmiech!

Magdalena Kumorek największą popularność zawdzięcza roli Ani w hitowym serialu "Przepis na życie". Jak dziś wygląda i co robi?

Magdalena Kumorek kojarzy nam się przede wszystkim z rolą zwariowanej Ani w przebojowym serialu "Przepis na życie". Po zakończeniu jego emisji aktorka niemal zniknęła z naszych ekranów. W 2011 roku urodziła swoje drugie dziecko, córkę Ninę i najwyraźniej postanowiła zrezygnować z show-biznesu. Na swoim koncie ma głównie role serialowe. Zobaczcie w naszej galerii, jak dziś wygląda i jak się zmieniała przez te wszystkie lata.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<<

Magdalena Kumorek ma obecnie 38 lat. Możemy ją podziwiać na małym ekranie w polsatowskim serialu "W rytmie serca". Aktorka przez te wszystkie lata praktycznie nie zmieniła się. Szczęściara! Dla niej czas zdecydowanie się zatrzymał. Na pewno wciąż może się również pochwalić pięknym uśmiechem. Aktorka zmieniła jedynie fryzurę i teraz nosi długie włosy. 

Jak Wam się podoba Magdalena Kumorek z dłuższymi włosami?

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.