Partnerka Kreta z "TzG" pierwszy raz o jego sytuacji z Tadlą: Jarek jest bardzo uroczym człowiekiem, ale... Każda kobieta to zrozumie

Lenka Klimentowa, partnerka Jarosława Kreta w "Tańcu z Gwiazdami", po raz pierwszy odniosła się do jego rozstania z Beatą Tadlą.

Lenka Klimentowa, która tańczyła z Jarosławem Kretem w "Tańcu z Gwiazdami", znalazła się w dość niekomfortowej sytuacji. Partnerowała pogodynkowi, który przed rozpoczęciem odcinków na żywo, porzucił Beatę Tadlę. Dopiero po odpadnięciu z programu tancerka mogła skomentować sytuację, która zaszła pomiędzy byłymi partnerami. Nie ukrywa, że stoi po stronie dziennikarki.

Poza wszystkim Jarek jest bardzo uroczym człowiekiem. Zawsze dawał do zrozumienia, że mu zależy na programie. Ale jestem kobietą, więc w tej sprawie staję po stronie Beaty - mówiła w rozmowie z "Fleszem".

Nie jest tajemnicą, że panie zaprzyjaźniły się i darzą się szczerą sympatią. Także Beata Tadla miło wypowiadała się o Lence. Żałowała, kiedy tancerka odpadła z programu. Nazwała ją wtedy "słońcem" i "chodzącym ciepłem". Zdradziła też, że żona jej tanecznego partnera, Jana Klimenta, pomogła jej w treningach.

Przede wszystkim jest mi bardzo bardzo smutno, że nie będzie już Lenki, która jest po prostu cudownym słońcem. Jest chodzącym dobrem, ciepłem, a przede wszystkim zawodową świetną tancerką, która mi pomagała, bo pokazywała na treningach taką kobiecą stronę tańca. Jestem jej ogromnie wdzięczna - mówiła Tadla.

Kobiety także komentują sobie zdjęcia na Instagramie.  

Dziękujemy. Kochana Lenka - napisała pod zdjęciem, na którym Kliementowa pozuje z Kretem po odpadnięciu z "TzG".

Kret i Tadla

Beata Tadla i Jarosław Kret rozstali się na początku marca po 5 latach. Jako pierwszy doniósł o tym "Fakt", a dziennikarz, który napisał artykuł, stał się obiektem ataku Kreta, który uznał, że ten zmanipulował jego słowa i wymyślił jego problemy w związku. Jak do tej pory oficjalnie nie potwierdzili tej informacji, ale z ich zdawkowych wypowiedzi i opuszczenia wspólnego domu można wnioskować, że to prawda. Rozstanie pary tym bardziej zaskoczyło, gdyż oboje pojawili się w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami".

AW

Więcej o:
Komentarze (7)
Lenka Klimentowa pierwszy raz o sytuacji Jarosława Kreta i Beaty Tadli: Staję po stronie Beaty
Zaloguj się
 • Gość: MG

  Oceniono 8 razy 4

  Widzialy galy co braly!! A co...myslala,ze jest inna niz tamte ! I teraz nieszczesliwa,bo nie inna !!!! BO TAKA SAMA ! !

 • Gość: Elle

  Oceniono 4 razy 4

  No nie mogę jak nie Majdanowie na każdym programie to znowu podchwycili temat Kreta i Tedli i tak będą to ciagneli aż do pozygu A kto następny na celowniku naszych kochanych mediow?!

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 2 razy 2

  Niech ten temat się już skończy, nuda! :P

 • Gość: gość

  Oceniono 14 razy 0

  Dajcie mu spokój, Tadla przestała go kręcić, a wy zmuszacie go do tkwienia w tym związku. Ludzie, ogarnijcie się, to jego życie, jego decyzje, wystarczy że zmarnowaliście mu szanse rozwoju w TZG...

 • Gość: .

  Oceniono 3 razy -3

  Bećka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX