Chajzer wzruszony rozmową z panią Marią. Ale uwagę zwraca coś innego. "Aleś pocisnął!". Koleżanki z branży mogą się mocno obrazić

W studiu "Dzień Dobry TVN" gościła pani Maria, która wygrała milion w "Milionerach". Chajzer dodał z nią zdjęcie na Instagram. Uwagę zwraca opis. Celebrytki nie będą zadowolone.

W czwartkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN" widzowie mogli zobaczyć rozmowę z panią Marią Romanek, która wygrała główną nagrodę w "Milionerach". Wywiad przeprowadzili Dorota Wellman i Filip Chajzer (w zastępstwie za Marcina Prokopa). Oboje byli wzruszeni postawą bohaterki. Pani Maria powiedziała m.in., że sporą kwotę przeznaczy na pomoc biednym.

Po zakończeniu rozmowy Chajzer dodał zdjęcie na Instagram:

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie podpis:

Niesamowicie inspirująca rozmowa. Bądź jak Pani Maria. Nie bądź jak celebryci sprzedający używane ciuchy...

Spieszymy z wyjaśnieniem. Tuż przed rozmową z panią Marią Romanek wyemitowano materiał Agnieszki Jastrzębskiej, która rozmawiała z celebrytkami o tym, że wyprzedają swoje ubrania. Np. Maja Sablewska mówiła, że sprzedaje kilka starych ubrań i kupuje sobie za to jedną, porządną rzecz. Pod postem Chajzera wywiązała się dyskusja.

Celebryci, gwiazdy - jak zwał, tak zwał, ale wstyd, że sprzedają swoje rzeczy za minimalne sumy... Te ubrania niejednemu człowiekowi uratowałyby życie.
Plus za podpis pod zdjęciem.
Było czuć ten "brak chemii", gdy był materiał o celebrytach. Twoje komentarze i mina tej pani blondyny zafascynowanej celebrytami...
Pana komentarze to najlepsza puenta na gwiazdorską płytkość i brak bezinteresowności.

Myślicie, że koleżanki z branży obrażą się na Chajzera? A może któraś z nich mu odpowie?

JT