Fanki komplementują stylizację Rozenek z planu "Projekt Lady". Te spodnie kupicie w sieciówce. Cena? Taniej niż myślicie!

Rozenek pochwaliła się zdjęciem z planu "Projektu Lady". Internautki zachwyciły się jej zielonym strojem. Okazało się, że spodnie, które ma na sobie są z sieciówki!

Małgorzata Rozenek coraz częściej zaskakuje nas swoimi stylizacjami. Bez względu na to, czy outfit "Perfekcyjnej" się nam podoba czy nie, domyślamy się, że wydała na niego majątek. Okazuje się, że wcale nie! Na Instagramie opublikowała zdjęcie w spodniach, na które może pozwolić sobie każda z nas.

Rozenek pokazała się cała na zielono. Fanki były zachwycone jej wiosennym lookiem i zaczęły dociekać, gdzie gwiazda zdobyła takie ciuchy. Okazało się, że wszystkie elementy stylizacji pochodzą z popularnej sieciówki!

Tymczasem w Projekcie Lady - opisała zdjęcie Rozenek.
 

Małgorzata Rozenek ma na sobie kurtkę z imitacji zamszu za 139,99 złotych i bardzo modne spodnie z lampasami i ściągaczem w talii w tej samej cenie. Obydwie rzeczy cały czas są dostępne w sklepach polskiej marki Reserved. Buty, które wybrała gwiazda to już trochę większy wydatek, ale również są powszechnie dostępne. Szpilki pochodzą z kolekcji Kazar.

Pod zdjęciem posypały się komplementy.

Kocham zielony, wygląda pani bosko. Te zdjęcia są super!
Pięknie i wiosennie. Kocham ten look.
Bardzo twarzowo!

A Wam jak się podoba stylizacja Rozenek?

PC