Ciężarna Socha i Mołek w tej samej koszuli. Która wygląda lepiej? Nam trudno ocenić

Na środowy pokaz mody Małgorzata Socha założyła charakterystyczną koszulę, taką samą Magdalena Mołek pochwaliła się w już 2017 roku! Ciężko stwierdzić, która wyglądała lepiej.

14 marca na pokazie mody Marlu (wiosna-lato 2018) pojawiła się Małgorzata Socha. Wszyscy zwrócili uwagę na aktorkę, która kilka godzin przed imprezą przyznała się, że jest w trzeciej ciąży. Gwiazda promieniała i wyglądała bardzo dobrze. Miała na sobie tę samą koszulę, którą Magdalena Mołek wybrała już rok temu na prezentację wiosennej ramówki TVN.

To bardzo charakterystyczna część garderoby. Koszula o prostym kroju, uszyta z satynowego, granatowego materiału ozdobionego wzorem w czerwone usta.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Socha do koszuli dobrała granatowe welurowe spodnie, co złagodziło wyraz stylizacji. Mołek natomiast zdecydowała się na kontrastowy czerwony dół, który sprawił, że wyglądała bardziej krzykliwie. Dziennikarka pomalowała usta na czerwono, przez co podkreśliła wyrazisty wzór.

Obydwie panie naszym zdaniem wyglądały świetnie. Ciemny granat podkreślił walory urody blondynek, a satyna dodała im seksapilu i, mimo że wzór mógłby wydawać się infantylny, wyglądały kobieco i elegancko.

A waszym zdaniem, która z gwiazd wyglądała lepiej?

PC

Więcej o: