Na ten dzień Meghan Markle długo czekała. Zadebiutowała u boku królowej Elżbiety II. Wyglądała lepiej niż Kate?

Meghan Markle zadebiutowała właśnie u boku królowej Elżbiety II. I wypadła rewelacyjnie!

Poniedziałkowy dzień cała brytyjska rodzina królewska spędziła na oficjalnych obchodach Dnia Wspólnoty Narodów w Londynie. Wydarzenie to było podwójnie wyjątkowe, a wszystkie oczy zwrócone były na narzeczoną księcia Harry'ego, Meghan Markle. To pierwsze oficjalne wystąpienie aktorki u boku królowej Elżbiety II.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Pomimo rangi wydarzenia, Meghan Markle nie stresowała się, a przynajmniej nie widać tego na zdjęciach. Chętnie rozmawiała z uczestnikami obchodów, w tym głównie z dziećmi, nieustannie się uśmiechając. Aktorka na ten wyjątkowy dzień wybrała elegancką, granatową suknię za kolano, do której dobrała klasyczny biały płaszcz. Wyglądała pięknie, skromnie i z klasą.

Uwagę zwraca również księżna Kate, która postawiła na granatowy total look i wyglądała również pięknie. Spójrzcie na jej brzuch - widać, że poród już niedługo.

AG

Więcej o:
Komentarze (88)
Meghan Markle zadebiutowała u boku królowej Elżbiety II i brytyjskiej reszty rodziny królewskiej. Spójrzcie na jej rewelacyjną kreację!
Zaloguj się
 • ml2403

  Oceniono 83 razy 27

  Oj Harry, Harry. Gdzie ty miałeś oczy. Najlepsza partia na świecie wybiera rozwódkę mocno przeciętnej urody z patyczakowatymi nogami i nosem a' la najazd skoczni w Holmenkollen. Tej pani niewiele pomoże i nie wiem co ma oznaczać, że wyglądem przyćmiła Kate. Tamta jest w zaawansowanej ciąży ale i tak wygląda lepiej.

 • Gość: gość

  Oceniono 67 razy 23

  Pytam serio: podoba Wam się? Moim zdaniem jest w niej coś wulgarnego.

 • bleifuss

  Oceniono 22 razy 18

  Czytam głównie krytyczne komentarze internautów. A jakaż jest uroda całego tabunu dam u boku naszej elity władzy? Zgroza, a jakie ambicje...

 • Gość: Ewa

  Oceniono 51 razy 13

  Kate jest bardziej dziewczęca,delikatna... Meghan ma urodę wyzywająca. No,cóz udało jej się złapać dobra partie za męża. Zobaczymy czy nie skonczy tak jak Sara

 • Gość: Bibi&kot

  Oceniono 24 razy 10

  Mnie o wiele bardziej podoba się Kate- delikatniejsza, subtelniejsza. Meghan jest bardziej ostentacyjna i, moim zdaniem, ma brzydsze rysy twarzy. Kate ma klasę, Meghan to typowa aktoreczka,gwiazdka-i to niestety widać. Być może po odpowiednim treningu (który Kate zapewne również musiała przejść) nauczy się, jak być damą, na razie jest po prostu średniej urody przebraną lalką.

 • Ida marcowa

  Oceniono 25 razy 7

  Księżna Kate ma coś, czego nigdy nie będzie mieć Amerykanka- klasę i naturalną, wrodzoną godność, do tego jest przesympatyczna. Harry jest trochę prostacki i taką sobie dobrał kobietę. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie, gdzie Megan stoi z Harrym wygięta jak...nie wiem co.

 • Gość: hejterhejterów

  Oceniono 6 razy 6

  na rawde? czy kazdy widzi w tym wystąpieniu tylko konkurs piękności ?! kogo obchodzi wasz gust urody kobiecej. błagam , ludzie co jest z Wami!!
  pochwlacie się swoimi pięknymi twarzami zanim zaczniecie raczyć nas niewybrednymi porownaniami do szkoczni albo oskarzanie kogoś o sztuczny uśmiech ?
  ZAŁAMKA

 • Gość: Lila

  Oceniono 8 razy 6

  Meghan wygląda młodziej od Kate ,która na moje oko wygląda jak 40latka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX