Alicja Bachleda-Curu¶ i Colin Farrell znowu razem na planie filmowym? "Mamy bardzo dobre relacje"

Alicja Bachleda-Curu¶ i Colin Farrell znowu razem? Tym razem chodzi jedynie o współpracę. Jak donosi tygodnik "Rewia", aktorzy dostali propozycję zagrania w jednym filmie.

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell poznali się 10 lat temu na planie filmu "Ondine". Uczucie między nimi rozpaliło się niemal od razu, a owocem tego jest syn Henry Tadeusz. Ich związek to jednak przeszłość. Aktorka od niemalże roku spotyka się z polskim koszykarzem, Marcinem Gortatem, a Farrell... także widywany jest z nową ukochaną.

Niemniej jednak okazuje się, że byli kochankowie znów mają szansę na spotkanie, które wiele może zmienić w ich życiu. Tygodnik "Rewia" donosi, że Bachleda-Curuś otrzymała propozycję roli w filmie "Small World" Patryka Vegi. Producent zabiega ponoć, by u jej boku stanął Colin Farrell.

Aktorka o związku sprzed lat nie mówi prawie wcale i tym razem także nie skomentowała doniesień prasy. Warto podkreślić jednak, że byli partnerzy mają ze sobą dobre relacje. 

Mamy bardzo dobre relacje i mimo że nie jesteśmy razem, wychowujemy Henia wspólnie w miłości i przyjaźni. Myślę, że to była i jest najlepsza z opcji - mówiła Bachleda-Curuś w "Grazii".

Jak myślicie, Gortat byłby zadowolony, gdyby tych dwoje znów zagrało w jednym filmie? Nie wydaje nam się.

MM