Colin Farrell ma nową dziewczynę! I to od dwóch lat. Nikt nie wie, kim jest. Przypomina Wam Bachledę-Curuś? Mamy zdjęcia

Colin Farrell po raz kolejny został sfotografowany ze swoją tajemniczą dziewczyną. Są razem od dawna, ale nadal nikt nie zna jej tożsamości. Po zdjęciach wnioskujemy, że to musi być coś poważnego!

Colin Farrell po związku z Alicją Bachledą-Curuś spotykał się jeszcze z Elizabeth Taylor i Rihanną. W 2016 roku po raz pierwszy został przyłapany z “tajemniczą kobietą”. Mężczyzna doskonale strzeże tożsamości swojej ukochanej. Tabloidy na całym świecie wciąż nie wiedzą, kim ona jest. 


Colin Farrell nie afiszuje się ze swoim życiem prywatnym, na jego Instagramie dominują zdjęcia z planów filmowych, ale to, jak udało mu się ukryć tożsamość swojej dziewczyny to mistrzostwo świata. Po raz pierwszy przyznał się do związku i opowiedział o “Mystery Woman” (tak nazwały ją zagraniczne tabloidy) w programie telewizyjnym Ellen Degeneres.


Prowadząca zapytała aktora, czy trudno mu utrzymać związek przy tak napiętym grafiku.

Moja dziewczyna często podróżuje z pracą tak często, że jesteśmy dwoma statkami mijającymi w nocy, ale upewniliśmy się, że znajdziemy port, w którym możemy się spotykać.


Ellen Degeneres dopytała czy jego dziewczyna pracuje w branży filmowej.

Nie, ale dużo podróżuje w swojej pracy i pracuje bardzo ciężko.


Jednak "Mystery Woman" wciąż pozostaje nadal tajemnicą. Jedyne nowe informacje, które zgromadziliśmy to to, że nie pracuje w show-biznesie. Pojawiły się też spekulacje - pół żartem, pół serio - że Colin Farrell spotyka się z międzynarodowym super szpiegiem.


Kobieta jest bardzo ładna, mamy wrażenie, że jest podobna do Alicji Bachledy-Curuś. Wygląda na to, że to dla Colina ważna relacja, skoro wkłada tyle wysiłku w pilnowanie jej tożsamości. Może aktor znany z licznych związków wreszcie znalazł partnerkę do końca życia?


Jak myślicie, będzie ślub?


PC

Więcej o: