Krawczyk pierwszy raz oficjalnie pokazał się z żoną. Para dumnie prezentowała obrączki

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak podczas premiery "Pensjonatu nad rozlewiskiem" pierwszy raz oficjalnie pojawili się jako małżeństwo i dumnie prezentowali obrączki.

Mikołaj Krawczyk z okazji premierowego pokazu kolejnej odsłony serialowej sagi TVP "Pensjonat nad rozlewiskiem" zdecydował się pierwszy raz oficjalnie zaprezentować z żoną Sylwią Juszczak. Para od czasu sekretnego ślubu nie pokazywała się wspólnie na żadnych imprezach czy ściankach.

Na premierze wyglądali skromnie, ale efektownie. Ubrali się na czarno. Juszczyk postawiła na luźną mini z zaznaczoną talią, dobrała do tego zielone kolczyki. Czarne szpilki wydłużyły jej nogi, a czerwone usta i pięknie ułożone blond włosy dodały seksapilu.

Strój Krawczyka pasował do kreacji małżonki. Aktor na ten wieczór wybrał wąskie spodnie i elegancką marynarkę. Dominującą czerń przełamał białymi wzorami na koszuli.

To, jak para ubrała się na to wyjście, nie miało jednak większego znaczenia, bo wszyscy i tak patrzyli na obrączki, które dumnie prezentowały się na ich palcach.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Nowożeńcy spotykali się od 2016 roku. Po tym, jak aktor rozstał się z Agnieszką Włodarczyk, nikt nie spodziewał się, że jego nowy związek zostanie scementowany małżeństwem. A jednak!

Życzymy im wszystkiego dobrego!

PC

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.