Węgrowska "w obiektywie własnego mężczyzny". Internautka: Chodzi o starego czy kogoś nowego? ODPOWIEDZIAŁA

Iwona Węgrowska pokazała na FB odważne zdjęcie w luksusowej limuzynie. "Mieliśmy wieczór tylko dla siebie" - napisała. Jedna z fanek docieka czy miała na myśli swojego byłego. Wokalistka odpowiada.

Iwona Węgrowska opublikowała na swoim Facebooku zdjęcie z luksusowego wieczornego wyjścia. Kobieta lubi prezentować swoje kształty i przyciągać w ten sposób uwagę fanów. Tym razem jedna z fanek skomentowała nie samo zdjęcie a podpis, jaki dodała do niego gwiazda.

Być kobietą, być kobietą. W obiektywie mojego mężczyzny. Mieliśmy wieczór tylko dla siebie. Fajnie jest czasami spędzić dzień z odrobiną luksusu - napisała pod zdjęciem.

Internautka postanowiła dociec, kim jest autor zdjęcia i zapytała wprost.

Z Panem Maciejem czy kimś nowym? Bo się już w tych rozstaniach i powrotach gubię.

Węgrowska odpowiedziała.

Stale i niezmiennie Maciej. Szalone to wszystko prawda?

Prawda, to szalone. Pan Maciej, o którym mowa jest ojcem dziecka Iwony Węgrowskiej, ale w zeszłym roku przeżyli  oni burzliwe rozstanie. Media niejednokrotnie spekulowały, że para wróciła do siebie, jednak dopiero teraz wokalistka potwierdziła tę informację.

Pod zdjęciem pojawiły się też komentarze dotyczące wyglądu Węgrowskiej. Nie obyło się bez wulgarnych propozycji ze strony mężczyzn i słów krytyki oraz zazdrości z ust kobiet. Znaleźli się jednak internauci, którzy stanęli w obronie gwiazdy.

Pani Iwono to oczywiście Pani sprawa, jaki strój i styl ubierania Pani wybiera- i wydaje mi się, że jeśli kogoś to gorsz, to wcale nie musi oglądać Pani profilu.

W pełni zgadzamy się z tym komentarzem. A Iwonie Węgrowskiej życzymy szczęścia w związku z Panem Maciejem.

PC