Koroniewska wrzuciła zdjęcie bez makijażu. Fani są zgodni. Ich reakcja wcale nas nie dziwi

Joanna Koroniewska wrzuciła na Instagram zdjęcie bez makijażu. Fani są zachwyceni.

Joanna Koroniewska pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje bez makijażu. Życzyła internautom miłego dnia, co ostatnio jest bardzo popularne wśród gwiazd i celebrytów. W takim wydaniu bardzo spodobała się swoim fanom.

Komentarze utrzymane są w tym samym tonie, że aktorka wygląda naturalnie i pięknie. Niektórzy twierdzą, że bez mocnego makijażu wydaje się młodsza o kilka lat. Oto najczęściej pojawiające się opinie:

Naturalnie - najpiękniej.
Nie trzeba kłaść kilo tapety, żeby wyglądać pięknie.
Jak nastolatka.

Niektórzy przyznali się nawet do tego, że pomylili ją na początku z 19-letnią Julką Wróblewską. Patrząc na to zdjęcie, rzeczywiście można się zdziwić, że pozuje na nim 39-latka.

 

Macierzyństwo jej służy

Odkąd aktorka i jej partner, Maciej Dowbor, osiem lat temu zostali rodzicami Janiny, ich życie uległo przewartościowaniu. Aktorka nie ukrywa, że macierzyństwo jest dla niej najważniejsze. W tym roku pojawi się na świecie ich drugie dziecko, jednak nie zdradzili terminu porodu. Spekuluje się, że Koroniewska urodzi na początku roku. Być może nawet już jest po porodzie... Jednak po tym zdjęciu ciężko stwierdzić. Jedno jest pewne - macierzyństwo jej służy, prawda?

AW