Znana jest już płeć drugiego dziecka Joanny Koroniewskiej. Wiadomo też, jak aktorka znosi ciążę

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w przyszłym roku po raz drugi zostaną rodzicami. Teraz poznaliśmy płeć ich przyszłego dziecka.

Joanna Koroniewska jest w ciąży - taka informacja obiegła media tydzień temu. Portal "Party" podał właśnie, że para aktorska spodziewa się drugiej córki, która ma przyjść na świat w styczniu. Serwis informuje również, że jak na razie gwiazda bardzo dobrze znosi kolejną ciążę, w związku z czym do końca września zamierza jeszcze pracować.

Potem wybiera się na kilkumiesięczny urlop macierzyński – informuje w rozmowie z "Party" menedżerka aktorki, Aleksandra Piwar.

Aktorka "M jak miłość" planuje zostać na urlopie macierzyńskim co najmniej do maja przyszłego roku. Potem rozpoczyna prace na planie nowej produkcji TVP.

Jestem pełna podziwu dla Asi i tego, że dla rodziny praktycznie zrezygnowała z życia zawodowego. Kiedy się spotykamy, widzę, że ma to sens i przynosi wspaniałe efekty. Janka jest nie tylko mądrą, ale i wybitnie uzdolnioną muzycznie dziewczynką. Ma niesamowity słuch i pięknie gra na flecie – mówi o Koroniewskiej w rozmowie z "Party" jej przyjaciółka, Agnieszka Hyży.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są już rodzicami 8-letniej córki Janiny. Para jednak zawsze podkreślała, że marzy o kolejnym dziecku i jak ważna jest dla nich rodzina. Teraz ich życzenie się spełni. Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!

AG

Zobacz wideo