Tak wygląda 17-letnia wnuczka Szapołowskiej. W sieci dodaje zdjęcia w skąpych strojach i mocnym makijażu

Grażyna Szapołowska jest babcią 17-letniej Karoliny. Dziewczyna publikuje w sieci odważne zdjęcia.

Wnuczkę Grażyny Szapołowskiej mieliśmy okazję poznać podczas jednej z ich wizyt w "Dzień Dobry TVN". Właśnie wtedy usłyszeliśmy o Karolinie Matej. Okazało się, że nastolatka nie znalazła się w studiu bez powodu. Podczas wizyty w śniadaniówce promowały płytę Szapołowskiej, na której jedną z piosenek zaśpiewała właśnie jej wnuczka. 

Dziewczyna ma dziś 17 lat i, jak przystało na nastolatkę, chętnie udziela się na profilach społecznościowych, gdzie publikuje odważne zdjęcia. Możemy zobaczyć ją w skąpych strojach, mocno umalowaną i... w czułych objęciach z chłopakiem. Babcia nie widzi nic w tym złego i chętnie komentuje jej zdjęcia.  

ZOBACZ TUTAJ>>>>

Szapołowska wyznała w "DD TVN", że jej płyta jest pierwszą i ostatnią. Być może dłuższą przygodę z muzyką rozpocznie Karolina, która uczy się w szkole muzycznej w Warszawie, a jej pasją jest właśnie śpiew. 

Jak same przyznają, ich więź jest bardzo silna. Wspólnie pojawiają się nie tylko w telewizji, ale także na pokazach mody. Razem wspierały także akcję "Serce dla zwierząt". 

MT

Więcej o: