Pamiętacie Milenę z "Galerianek"? Dziś ma 27 lat i zupełnie nie przypomina "wulgarnej nastolatki"

Dagmara Krasowska w 2009 roku zagrała jedną z głównych ról w kinowym hicie "Galerianki". Miała wówczas zaledwie 18 lat. Jej koleżanki z planu zrobiły karierę, ale co stało się z "Mileną"?

Film Katarzyny Rosłaniec - “Galerianki” pojawił się w kinach 9 lat temu. Wywołał spore kontrowersje i było o nim bardzo głośno. Nie dziwi nas fakt, że młodym aktorkom udało się zrobić karierę. Anna Karczmarczyk i Dominika Gwit są obecne w mediach do dziś. Dagmara Krasowska, która wcieliła się w "galeriankę" Milenę zrezygnowała jednak z show biznesu.

Filmowa Milena ma teraz 27 lat. Po przygodzie na planie “Galerianek” pojawiła się jeszcze w serialu “Ojciec Mateusz”, jednak kariera aktorska jej nie odpowiadała. Dziewczyna szybko zniknęła z mediów. 

Studiowała socjologię, została też kierownikiem planu filmowego - donosi “Pudelek”. 
 

Dagmara Krasowska nie przypomina już filmowej “galerianki”. Wygląda "normalnie" i modnie. To zwyczajna ładna dziewczyna, daleko jej do krzykliwego, wulgarnego stylu Mileny. Dagmara obcięła włosy, nabrała kobiecych kształtów i wygląda na szczęśliwą. Na jej Instagramie widzimy ją w towarzystwie chłopaka. Możemy przypuszczać, że jest szczęśliwie zakochana.

 

Żałujecie, że Dagmara nie została aktorką?

PC

Więcej o: