Tede wyśmiał "solówkę" z Peją, a teraz wbija mu kolejną szpilę. "Role się odwróciły. Nie ukrywam, że mnie to cieszy"

Tede kolejny raz pokazał swoją nienawiść do Peji. Skomentował jego rzekomy udział w programie TVN-u.

Jakiś czas temu pojawiła się nieoficjalna informacja, że ponoć Peja ma być jednym z uczestników w programie "Agent-Gwiazdy". Ani raper, ani nikt z produkcji tego nie potwierdził, a grono spekulujących się powiększa. Dołączył Tede, który w rozmowie z Filipem Nowobilskim, wyśmiał kolegę z branży.

Skoro wiadomość nie została zdementowana w żaden sposób, podpowiada mi to, że jednak coś w tej plotce jest. Co nie ukrywam cieszy mnie bardzo. Sukcesy moich kolegów cieszą mnie najbardziej - skomentował ironicznie.
Przecież to paranoja jest jak on będzie w tym Agencie, bo będzie w TVN-ie, będzie k**** z TVN-u. Ja to zaszczytne stanowisko piastowałem przez x lat i nagle role się odwróciły - dodał.

TedeTede Screen z YouTube/ Duzy w Maluchu

Tymi słowami Tede odniósł się do utworu Peji „Dureń z TVN", w którym padają słowa: „Jesteś z TVN k**** zwykłym durniem, rozumiesz?". Ten wers natomiast odnosi się do odegrania przez Tedego roli w serialu "Wszyscy kochają Romana".

Wszystko polega na tym, że ja pomimo, że jestem komercyjną k**** odrzuciłem tyle różnych propozycji. Może kiedyś kilka też przyjąłem, wiadomo, ale w ostatnim czasie – 3-4 lata – miałem bardzo dużo propozycji na różne takie rzeczy i nie przyjmuję ich po prostu – powiedział Tede.

Tede w rozmowie z Nowobilskim, pierwszy raz odniósł się do bójki z Peją. Wtedy również nie pozostawił na nim suchej nitki.

Konflikt między raperami rozpoczął się, kiedy Tede przeciwstawił się temu, do czego doprowadził Peja podczas swojego koncertu w Zielonej Górze. Ze sceny Peja podjudzał tłum do pobicia 16-latka. Sprawcy pobicia nie zostali zatrzymani podczas wydarzenia.

Myślicie, że Peja odniesie się do ostatniego wywiadu kolegi a tym samym rozpęta między nimi nowy spór?

MT

Nie tylko głośna kłótnia z Majdanami, czyli Kuba Wojewódzki kontra inne gwiazdy