Tede wyśmiał "solówkę" z Peją, a teraz wbija mu kolejną szpilę. "Role się odwróciły. Nie ukrywam, że mnie to cieszy"

Tede kolejny raz pokazał swoją nienawiść do Peji. Skomentował jego rzekomy udział w programie TVN-u.

Jakiś czas temu pojawiła się nieoficjalna informacja, że ponoć Peja ma być jednym z uczestników w programie "Agent-Gwiazdy". Ani raper, ani nikt z produkcji tego nie potwierdził, a grono spekulujących się powiększa. Dołączył Tede, który w rozmowie z Filipem Nowobilskim, wyśmiał kolegę z branży.

Skoro wiadomość nie została zdementowana w żaden sposób, podpowiada mi to, że jednak coś w tej plotce jest. Co nie ukrywam cieszy mnie bardzo. Sukcesy moich kolegów cieszą mnie najbardziej - skomentował ironicznie.
Przecież to paranoja jest jak on będzie w tym Agencie, bo będzie w TVN-ie, będzie k**** z TVN-u. Ja to zaszczytne stanowisko piastowałem przez x lat i nagle role się odwróciły - dodał.

TedeTede Screen z YouTube/ Duzy w Maluchu

Tymi słowami Tede odniósł się do utworu Peji „Dureń z TVN", w którym padają słowa: „Jesteś z TVN k**** zwykłym durniem, rozumiesz?". Ten wers natomiast odnosi się do odegrania przez Tedego roli w serialu "Wszyscy kochają Romana".

Wszystko polega na tym, że ja pomimo, że jestem komercyjną k**** odrzuciłem tyle różnych propozycji. Może kiedyś kilka też przyjąłem, wiadomo, ale w ostatnim czasie – 3-4 lata – miałem bardzo dużo propozycji na różne takie rzeczy i nie przyjmuję ich po prostu – powiedział Tede.

Tede w rozmowie z Nowobilskim, pierwszy raz odniósł się do bójki z Peją. Wtedy również nie pozostawił na nim suchej nitki.

Konflikt między raperami rozpoczął się, kiedy Tede przeciwstawił się temu, do czego doprowadził Peja podczas swojego koncertu w Zielonej Górze. Ze sceny Peja podjudzał tłum do pobicia 16-latka. Sprawcy pobicia nie zostali zatrzymani podczas wydarzenia.

Myślicie, że Peja odniesie się do ostatniego wywiadu kolegi a tym samym rozpęta między nimi nowy spór?

MT

Nie tylko głośna kłótnia z Majdanami, czyli Kuba Wojewódzki kontra inne gwiazdy

Więcej o:
Komentarze (8)
Tede wyśmiał "solówkę" z Peją, a teraz wbija mu kolejną szpilę. "Role się odwróciły. Nie ukrywam, że mnie to cieszy"
Zaloguj się
 • smarekdarek

  Oceniono 2 razy 2

  Wojny prostaczków z dużą kasą.

 • Gość: wacek

  Oceniono 1 raz 1

  Aktualna ku... , byłej ku...e łba nie urwie, także w końcu powinna zapanować zgoda;)

 • Gość: cebula

  Oceniono 1 raz 1

  Jedna ku... sporządniała a druga dała w końcu dupy:)

 • 0

  Tede ile ty masz lat drazysz temat ktory był 8lat temu 4 dychy na karku a ty jak dziecko pozdrawiam wszystkich braków ktorzy tylko jadą peje za to ze odniósł sukces i bardzo dobrze żyj bogato a wy obrazajcie innych bo tylko to umiecie pazie internetowe

 • 0

  Tese ile ty masz lat drazysz temat ktory był 8lat temu 40 dychy na karku a ty jak dziecko pozdrawiam wszystkich braków ktorzy tylko jadą peje za to ze odniósł sukces i bardzo dobrze żyj bogato a wy obrazajcie innych bo tylko to umiecie pazie internetowe

 • Gość: hahahaaaaaaaola

  0

  oni tylko na koncertach zarabiaja, to nie sa miliony, starczy na beemke od niemca co jezdzil do kosciala tylko, hehe, 10.000zl za koncert, minus koszty wlasne, oplata pracowników, zarabia kilka tysiaków za koncert. Peja to juz calkiem wykonczony alkoholem, a Tede schódl, trenuje, ale to bydlak. Weronice R. rozsadzil zwieracz odbytu swoim grubym fiutem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX