Tede PIERWSZY RAZ o bójce z Peją. "Przyszedł na solo w trzynastu gości. Stał w trzecim rzędzie"

Tede po raz pierwszy opowiedział publicznie o bójce z Peją. Na kanale "Duży w Maluchu" zdradził szczegóły ich "solówki".

Tede w rozmowie z Filipem Nowobilskim opowiedział o bójce z Ryśkiem Peją, do której doszło dwa lata temu w Warszawie pod klubem "Atlantic". Peja kazał mu stawić się w umówionym miejscu, gdzie pojawił się w towarzystwie dwunastu kolegów.

Nie wiem, czy powinienem o tym mówić. To może nie być dla niego dobre. Na solo się ze mną umówił... - powiedział Tede.

Tede ironizował, że "człowiek honoru" nawet do niego nie podszedł i się nic nie odezwał. Stał blady z tyłu. Od tego czasu Peja płaci za to, żeby odwoływano koncerty Tedego w jego mieście, czyli w Poznaniu. 

Dasz wiarę, że człowiek honoru umówił się na "solo" i przyszedł w trzynastu. On nawet do mnie nie podszedł... Człowiek honoru. Dlatego nie ma w ogóle o czym mówić - uznał Tede.
 

Tede vs. Peja

Ich konflikt rozpoczął się od tego, gdy Tede przeciwstawił się temu, do czego doprowadził Peja podczas swojego koncertu w Zielonej Górze. Ze sceny Peja podjudzał tłum do pobicia 16-latka. Sprawcy pobicia nie zostali zatrzymani podczas wydarzenia.

AW

Więcej o:
Komentarze (16)
Tede pierwszy raz o bójce z Peją: przyszedł na solo w trzynastu gości
Zaloguj się
 • smarekdarek

  Oceniono 16 razy 14

  "Każdy zbyt dobrze wychowany niuniek, pragnie mieć idola, co podpisać się nie umie".
  Legendarny Afrojax.

 • Marius Wrona

  Oceniono 7 razy 7

  Droga redakcjo ( Gazeta. pl) napiszcie proszę gdzie jeszcze można coś ciekawego przeczytać, bo wasze ostatnio artykuły to wielki bełkot i dno na poziomie polityków z naszego podwórka.

 • Gość: gość

  Oceniono 8 razy 4

  Dwaj zapomniani "raperzy" postanowili o sobie przypomnieć i sprzedać historyjkę o rzekomej solówce, której zapewne nie było. Czy może być coś żałośniejszego ?

 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  Dwa mózgi spalone koką.

 • Gość: Greta

  Oceniono 1 raz 1

  ale polskie gangsta

 • frankyy

  Oceniono 3 razy 1

  gó...arze...

 • Gość: gość

  Oceniono 4 razy 0

  Tede i solówka ? Chyba jak wciągnął parówkę z garnka wyjątkowo jedną :) Na prawdziwej solówce jakoś go sobie nie potrafię wyobrazić :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX