Gosia i Paweł z "Rolnika..." wezmą ślub? Zapytani o to zmieszali się. A potem odpowiedzieli jednym głosem

"Rolnik szuka żony". Gosia i Paweł to najsympatyczniejsza para z ostatniej edycji programu. Zapytani o plany ślubne poczuli się nieco niezręcznie.

"Rolnik szuka żony". Paweł od razu zakochał się w pięknej rolniczce. Nie przeszkadzało mu, że jest 2 lata od niego starsza. Jej różnica wieku również szybko przestała przeszkadzać, poznała bowiem Pawła lepiej i przekonała się, że to dojrzały, odpowiedzialny człowiek.

Party zapytało ich, czy - skoro są w sobie zakochani - to myślą już o ślubie. Widać było, że poczuli się nieco zmieszani pytaniem. Spojrzeli nieśmiało po sobie, ale najwyraźniej oboje mieli w tej sprawie takie samo zdanie.

Na razie cieszymy się swoją świeżą znajomością, to są początki - powiedziała Gosia.
Myślę, że trochę powinienem dorosnąć, jeszcze potrzebuję trochę czasu, ale wszystko w swoim czasie. Mam piękną partnerką, która mnie mocno wspiera. Wszystko przyjdzie naturalnie - dodał Paweł.

Na razie Paweł przebywa w Szwecji, gdzie pracuje, a Gosia prowadzi gospodarstwo w Polsce. Zakochani mimo to starają się jak najwięcej czasu spędzać ze sobą.

Paweł często robi mi niespodzianki, bo przyjeżdża wtedy, kiedy się tego nie spodziewam, ale już mam swoje sposoby, żeby go namierzyć - śmiała się Gosia.

Coś nam się wydaje, że wcześniej czy później dowiemy się o planowanej dacie ślubu.

JZ