Piotr i Kasia z "Rolnika..." szykują się do ślubu. Wiemy, kiedy powiedzą sobie "tak". Połączą dwie ważne imprezy

Piotr z "Rolnika..." znalazł w programie miłość. Teraz razem z Kasią szykują się do ślubu i narodzin pierwszego dziecka. O swoich planach opowiedział w wywiadzie dla "Rewii".

Piotr z 4. edycji programu "Rolnik szuka żony" znalazł szczęście u boku Kasi. W finałowym odcinku podzielił się z widzami radosną nowiną - już niebawem zostanie tatą. Teraz para szykuje się do ślubu.

Wiosną albo latem planujemy ślub. Myślimy też o tym, żeby połączyć go ze chrzcinami - zdradził w wywiadzie dla "Rewii". - Uprzedzę pytania czytelników: dziecko jest owocem naszej miłości - dodał.

Program wiele zmienił w ich życiu. Piotr nie ukrywa, że znalazł właściwą kobietę, z którą jest bardzo szczęśliwy.

Warto było czekać. Z niecierpliwością czekamy aż pojawi się dziecko. Wtedy wszystko nabierze nowego wymiaru - powiedział.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP Rolnik szuka żony

Podstawiona kandydatka

Fani programu zarzucali produkcji, że Kasia była podstawiona i znała się wcześniej z Piotrem. Rolnik w wywiadzie dla "Rewii" kolejny raz zdementował te doniesienia i opowiedział, jak się rozpoczęła ich znajomość. Kasia napisała do niego list, ale nie dojechała na wybory kandydatek. Później znalazła go na Facebooku, gdzie często ze sobą rozmawiali.

Nie mamy nic do ukrycia - powiedział na koniec.

W 4. edycji programu "Rolnik szuka żony" złączyło się wiele par. Oprócz Piotra poszczęściło się trójce rolnikom. Małgosia zakochała się ze wzajemnością w kandydacie Pawle; Karol poznał Jagodę, która wysłała do niego list, ale nie mogła do niego przyjechać. Zbyszek za to spotyka się z kandydatką Karola, Justyną. Wszystko wskazuje na to, że nie tylko Piotr i Kasia staną na ślubnym kobiercu. O dalszych planach rolników widzowie dowiedzą się w świątecznym odcinku 25 grudnia o godz. 20:15 na kanale TVP1.

AW