"Rolnik szuka żony". Nagrano świąteczny odcinek. Mamy zdjęcia! Pojawili się też rolnicy z poprzednich edycji

"Rolnik szuka żony". Najsympatyczniejsze pary z tej i poprzednich edycji wzięły udział w nagraniu świątecznego odcinka programu.

Podobnie jak w poprzednich latach, tak i w tym roku TVP pokaże specjalny, świąteczny odcinek programu "Rolnik szuka żony". Został właśnie nakręcony, a w jego realizacji wzięły udział pary z tegorocznej edycji, a także z wcześniejszych: Robert i Agnieszka oraz Grzegorz i Ania z trzeciej, a także dwóch Zbyszków – z pierwszego i drugiego sezonu.

Nagraniu towarzyszyła przepiękna sesja zdjęciowa przy choince. Pozowały przy niej zarówno pary, jak i samotni rolnicy, a także Marta Manowska - gospodyni "Rolnika...".

>>>>>>>>> ZOBACZ ZDJĘCIA

Wiemy też, jak rolnicy spędzą święta.

Święta w naszym domu zawsze są magiczne, bo rodzinne. Tak się akurat składa, że co roku zawsze jakiś członek rodzinny nam przybywa i jest nas więcej – pewnie też dlatego są one takie radosne! W tym roku szczególnie dla mnie, bo spędzę je nie tylko ze swoją rodziną ale również z Pawłem i jego mamą" - mówiła Gosia z najnowszej edycji, która znalazła w programie ukochanego.

Ukochaną znalazł także rolnik Piotr - poznana za pośrednictwem programu Kasia spodziewa się dziecka!

Ten wyjątkowy czas na pewno spędzimy rodzinnie, trochę u moich rodziców, a trochę u Kasi. Na stole na pewno nie zabraknie kapusty z grzybami, kompotu z suszu, barszczu i oczywiście śledzi i karpia. Jak w większości polskich domów, zawsze mamy jedno wolne nakrycie, a pod obrusem sianko. Kasia pomoże w kuchni, a ja, jak zwykle zajmę się choinką – co roku mamy żywą. Mamy też taką tradycję, że jeśli zostanie nam opłatek, to nie wyrzucamy go, tylko mieszamy z paszą i dajemy bydłu, żeby zwierzęta były zdrowe na nowy rok" - zdradził rolnik.

Specjalny odcinek programu obejrzymy w TVP1 w świąteczny poniedziałek 25. grudnia.

JZ