Janina z "Rolnika..." napisała wiersz o Mikołaju. Nie omija intymnych szczegółów. "Potrafi chcieć, lecz już nie może"

Mikołaj z programu "Rolnik szuka żony" nie znalazł w programie miłości. Zranił przy okazji dwie kobiety, których uczuciami się zabawił. Jedna z nich napisała o tym wiersz.

Janina była jedną z trzech kobiet, które rolnik Mikołaj zaprosił do swojego domu. Nie wybrał jej, zrezygnował także z odwiedzin u swojej wybranki, Teresy. Podobno znalazł już nową miłość, a jego partnerka jest młodsza o ponad 30 lat. 64-latka napisała wiersz o mężczyźnie w podeszłym wieku pt. "Mogę ci powiedzieć brutalnie". Wiele wskazuje na to, że bohaterem jest Mikołaj.

Intryga niewygodną prawdą utkana/ Tak zamieszała,/ Że pogubił się biedny chłopina/ I od nowa zaczyna./ Listy, listy podśpiewuje/ I dla własnej podniety/Poszukuje bardzo młodej kobiety,/ Bo chce czuć, czego już nie czuje... - napisała.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP1

Kobieta prawdopodobnie pisze o listach, które otrzymują rolnicy i na ich podstawie wybierają swoje kandydatki. Także kolejna część może nawiązywać do programu i momentu wyboru jednej z nich. Mikołaj wahał się pomiędzy nią a Teresą. Zdecydował się na tą drugą, jednak poprosił Janinę o spotkanie po programie. Ta z godnością odmówiła.

Jest niezdecydowany,/ Ciągle czegoś mu brakuje... - podsumowała.

W dalszej części wiersza autorka nie potrafiła ukryć swojego zdania na temat młodszej partnerki bohatera i dzielącej ich różnicy wieku. Zwróciła także uwagę na to, że podstarzały mężczyzna łyka tabletki na potencję.

Potrafi chcieć, lecz już nie może/ Ale cóż tam BRAWERAN dopomoże/ Lecz nie wiesz człowieku/ W podeszłym wieku,/ że po BRAWERANIE masz na zawołanie/ Zawał serca i wieczne spoczywanie - napisała na końcu.

Janina już usunęła wiersz ze swojego profilu na Facebooku. Jak myślicie, czy naprawdę jest o Mikołaju?

AW

Więcej o: