Janina z "Rolnika..." napisała wiersz o Mikołaju. Nie omija intymnych szczegółów. "Potrafi chcieć, lecz już nie może"

Mikołaj z programu "Rolnik szuka żony" nie znalazł w programie miłości. Zranił przy okazji dwie kobiety, których uczuciami się zabawił. Jedna z nich napisała o tym wiersz.

Janina była jedną z trzech kobiet, które rolnik Mikołaj zaprosił do swojego domu. Nie wybrał jej, zrezygnował także z odwiedzin u swojej wybranki, Teresy. Podobno znalazł już nową miłość, a jego partnerka jest młodsza o ponad 30 lat. 64-latka napisała wiersz o mężczyźnie w podeszłym wieku pt. "Mogę ci powiedzieć brutalnie". Wiele wskazuje na to, że bohaterem jest Mikołaj.

Intryga niewygodną prawdą utkana/ Tak zamieszała,/ Że pogubił się biedny chłopina/ I od nowa zaczyna./ Listy, listy podśpiewuje/ I dla własnej podniety/Poszukuje bardzo młodej kobiety,/ Bo chce czuć, czego już nie czuje... - napisała.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP1

Kobieta prawdopodobnie pisze o listach, które otrzymują rolnicy i na ich podstawie wybierają swoje kandydatki. Także kolejna część może nawiązywać do programu i momentu wyboru jednej z nich. Mikołaj wahał się pomiędzy nią a Teresą. Zdecydował się na tą drugą, jednak poprosił Janinę o spotkanie po programie. Ta z godnością odmówiła.

Jest niezdecydowany,/ Ciągle czegoś mu brakuje... - podsumowała.

W dalszej części wiersza autorka nie potrafiła ukryć swojego zdania na temat młodszej partnerki bohatera i dzielącej ich różnicy wieku. Zwróciła także uwagę na to, że podstarzały mężczyzna łyka tabletki na potencję.

Potrafi chcieć, lecz już nie może/ Ale cóż tam BRAWERAN dopomoże/ Lecz nie wiesz człowieku/ W podeszłym wieku,/ że po BRAWERANIE masz na zawołanie/ Zawał serca i wieczne spoczywanie - napisała na końcu.

Janina już usunęła wiersz ze swojego profilu na Facebooku. Jak myślicie, czy naprawdę jest o Mikołaju?

AW

Więcej o:
Komentarze (17)
Janina z "Rolnika..." napisała wiersz o Mikołaju. Wspomina o leku na potencję
Zaloguj się
 • Gość: Ewa

  Oceniono 27 razy 27

  Brawo p.Janeczko, wiersz super,ale się uśmiałam.Szkoda pani dla tego Mikołaja.

 • Grażyna Górska

  Oceniono 19 razy 15

  Prawda jest taka że większość "rolnikow" nie zgłasza sie do programu po miłość tylko po rozgłos i sławę. Mikołaj to świetny przykład człowieka, który chciał zaistnieć by zareklamować swoje winnice. Nikt mi nie powie, że nie mam racji bo jego kandydatki były w porządku i nic nie stało na przeszkodzie by spróbował. Przecież nikt nie kazał mu się od razu żenić.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 9 razy 9

  p.Janeczko brawo! Nie zawiodła mnie pani. Kobieta z temperamentem i osobowością, do tego piękna. Wierszyk na medal. Życzę powodzenia w miłości -prawdziwego mężczyzny!!!!!

 • Gość: ja

  Oceniono 6 razy 6

  formuła programu w zasadzie jest pokręcona - bo to facet dostaje na talerzu kilkanaście kobiet, które same z nieprzymuszonej woli piszą i chcą być wybrane. Ale natura faceta jest taka - to on ma gonić króliczka, to on ma się starać itd. to wówczas on może rozpalić swoje zmysły.. A formuła programu pozwala takiemu delikwentowi, który "szuka nie szuka..." na poigrywanie sobie kobietami. Dlatego te wszystkie programy są do bani!!!

 • Gość: Dora

  Oceniono 3 razy 3

  Patrząc na dwie ostatnie edycje odnoszę wrażenie że najstarszym rolnikom tylko jedno w głowie. Młodsi mówią że dziewczyna powinna być ułożona, mieć fajny charakter itp. Wszyscy narzekają na młode pokolenie ale czasem wydaje się że dzisiejsi młodzi mężczyźni są bardziej ułożeni, rodzinni, odpowiedzialni... A ten tylko młode laseczki i każdą jedną całował - nic do nich nie czuł ale za całowanie się brał.

 • Gość: Gocha

  Oceniono 2 razy 2

  Fajny wierszyk, może dotyczyć wielu innych meżczyzn, chociaż do Mikołaja pasuje jak ulał. Meżczyznom w tym wieku wydaje się, że kobieta kilkadziesiąt lat młodsza jest w stanie zakochać się w takim mężczyźnie. Może i polubiła jego, a być może jego stan posiadania. Rozczarowania są bardzo przykre.

 • Gość: Jjanina2

  Oceniono 2 razy 2

  Brawo Pani Janeczko prawda w wierszu napisana. On stary a taki głupi on już nic nie może niech lepiej dba o zdrowie. Pani jest super piękną kobietą

 • Gość: ga-wronka

  Oceniono 7 razy 1

  Janeczko, dlaczego?? Wierszyk owszem,zgrabny i zabawny. TYle ze przemawia przez niego twoje rozgoryczenie i zal do Mikolaja. Na poczatku programu niezbyt Cie lubilam,ale okazalas sie równą babeczka. Odrzucajac propozycje Mikolaja na rewizytę blysnelas klasa. TYm wierszykiem wszystko przekreśliłaś....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX