72-letni Mikołaj z "Rolnika..." zapowiedział ZARĘCZYNY i pokazał wybrankę. Nie, to nie jest Ewa od Zbyszka, tak jak myśleliście

"Rolnik szuka żony". Mikołaj w świątecznym odcinku pojawił się ze swoją nową dziewczyną. To sporo młodsza od niego Marta, kobieta niezwiązana wcześniej z programem.

"Rolnik szuka żony". Mikołaj nie ukrywał, że przyszedł do programu, by znaleźć miłość. Jednak żadna z trzech zaproszonych pań nie skradła jego serca. Pomimo tego, że wybrał Teresę, nie chciał kontynuować z nią znajomości. Jeszcze w trakcie trwania programu zdradził, że spotyka się z młodszą kobietą. Początkowo spekulowano, że wybranką 72-letniego Mikołaja jest 40-letnia Ewa, która była kandydatką rolnika Zbyszka. Prawda okazała się zgoła inna.

W poniedziałkowym, świątecznym odcinku programu Mikołaj pojawił się u boku (początkowo tajemniczej) Marty. 

Martę znałem przed programem z widzenia, ale nie śmiałem marzyć o związku, czy żeby cokolwiek proponować. Czekałem na taką kobietę. Marta jest wolna, niczym nieobciążona, nieskażona niczym. Jest też o wiele młodsza ode mnie. To jest ideał - mówił Mikołaj w świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony".

Rolnik zdążył już zapowiedzieć, że planuje oświadczyny! To co, kibicujecie tej parze?

MM

Więcej o:
Komentarze (61)
Mikołaj z "Rolnika..." pokazał dziewczynę! I nie, to nie jest Ewa od Zbyszka, tak jak myśleliście
Zaloguj się
 • Gość: inga

  Oceniono 51 razy 49

  na co liczy ta kobieta, majatku po nim nie dostanie bo wszystko zapisane na dzieci, wiec bedzie tyljo materacem do baraszkowania dla starego oblesnego capa

 • Gość: ZZ

  Oceniono 46 razy 28

  Kobieta w zwiazku jest skażona i obciążona. Wieś to jednak ciemnota i zacofanie.

 • Gość: Ja

  Oceniono 20 razy 16

  Co TO robi na głównej?!

 • Gość: Jola

  Oceniono 15 razy 15

  Jak widać szukał kobitkę pod kolor.

 • kataryniarski

  Oceniono 31 razy 15

  Polska wieś, to nie żadn "Rolnik szuka żony", a "Chłopaki do wzięcia", tak wygląda Podlasie, tak wygląd Podkarpacie, tak wygląda Polska B, C i D!

 • dobrylos

  Oceniono 13 razy 13

  W procedurze sądowej taki związek nazywany jest "interesownym", to znaczy Ona liczy na kase po dziadku w zamian za bycie jego materacem .

 • Gość: Elzbieta

  Oceniono 12 razy 10

  I po co tej kobiecie rolnik stary i skazony.Ten starszy czlowiek to wiadomo liczy na barabara z mlodsza kobieta w dodatku najprawdopodobnie dziewica.I to go podnieca.

 • Gość: Eryś

  Oceniono 11 razy 9

  O Jezus Maria

 • kataryniarski

  Oceniono 14 razy 8

  Niech jedzie na Ukrainę, znajdzie 3 w cenie jednej takie szczerbatej z Podlasia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX