72-letni Mikołaj z "Rolnika..." zapowiedział ZARĘCZYNY i pokazał wybrankę. Nie, to nie jest Ewa od Zbyszka, tak jak myśleliście

"Rolnik szuka żony". Mikołaj w świątecznym odcinku pojawił się ze swoją nową dziewczyną. To sporo młodsza od niego Marta, kobieta niezwiązana wcześniej z programem.

"Rolnik szuka żony". Mikołaj nie ukrywał, że przyszedł do programu, by znaleźć miłość. Jednak żadna z trzech zaproszonych pań nie skradła jego serca. Pomimo tego, że wybrał Teresę, nie chciał kontynuować z nią znajomości. Jeszcze w trakcie trwania programu zdradził, że spotyka się z młodszą kobietą. Początkowo spekulowano, że wybranką 72-letniego Mikołaja jest 40-letnia Ewa, która była kandydatką rolnika Zbyszka. Prawda okazała się zgoła inna.

W poniedziałkowym, świątecznym odcinku programu Mikołaj pojawił się u boku (początkowo tajemniczej) Marty. 

Martę znałem przed programem z widzenia, ale nie śmiałem marzyć o związku, czy żeby cokolwiek proponować. Czekałem na taką kobietę. Marta jest wolna, niczym nieobciążona, nieskażona niczym. Jest też o wiele młodsza ode mnie. To jest ideał - mówił Mikołaj w świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony".
 

Rolnik zdążył już zapowiedzieć, że planuje oświadczyny! To co, kibicujecie tej parze?

MM