Joanna Jabłczyńska pokazała zdjęcie z "Filipem". Jak on dziś wygląda?

Joanna Jabłczyńska pokazała zdjęcie, jakie wisi w biurze serialu "Na Wspólnej". Znajduje się na nim ona i jej serialowy były mąż, Filip. Jak dziś wygląda Marcin Chochlew?

Joanna Jabłczyńska podzieliła się na Instagramie zdjęciem z serialu "Na Wspólnej", na którym grana przez nią bohaterka, Marta, znajduje się ze swoim serialowym mężem, Filipem Konarskim. W jego postać wciela się Marcin Chochlew, który po rozstaniu z córką Romana (Waldemar Obłoza), pojawia się na ekranach sporadycznie.

Aktor zdobył spore grono fanek, które ująłem młodzieńczym luzem i wyglądem niewinnego chłopca. W serialu pojawił się w 2003 roku, miał wtedy 26 lat. W tym roku obchodził 40. urodziny i prawie wcale się nie zmienił. Patrząc na jego zdjęcia śmiało można stwierdzić, że czas jest dla niego wyjątkowo łaskawy.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Najbardziej rzucającą się oznaką jego wieku są siwe pasemka, które można dostrzec w bujnej czuprynie. Aktor uległ też panującej modzie i zapuścił wąsy, przez co wygląda trochę poważniej. Trzeba przyznać, że wygląda naprawdę nieźle. Jak Wam się teraz podoba?

AW