Mamy NAJNOWSZE zdjęcia z kolejnej części "Pitbulla". Doda w niebezpieczeństwie i Artur Szpilka na ringu

Właśnie zakończyły się prace nad kręceniem filmu "Pitbull. Ostatni pies". Mamy najnowsze zdjęcia z planu.

W Warszawie zakończyły się zdjęcia do filmu "Pitbull. Ostatni pies". W głównych rolach zobaczymy "starą gwardię" bohaterów, czyli Marcina Dorocińskiego jako oficera Despero, Krzysztofa Stroińskiego jako Metyla oraz Rafała Mohra czyli Nielata, teraz nazywanego Quantico.

Obsadę dopełniają Doda, Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Krzysztof Kiersznowski, Iza Kuna, Michał Kula, Marian Dziędziel, Zbigniew Zamachowski oraz Jadwiga Jankowska-Cieślak. Gościnnie, w epizodach, na ekranie pojawią się wokalistka Katarzyna Nosowska oraz bokserzy Artur Szpilka i Dereck Chisora. 

>> ZOBACZ NAJNOWSZE ZDJĘCIA <<

Reżyserem tej części, w przeciwieństwie do dwóch poprzednich, jest Władysław Pasikowski, twórca "Jacka Stronga" oraz kultowych "Psów". Przyznał, że praca nad "Pitbullem" jest największym wyznaniem w jego życiu. Nie tylko dlatego, że musi zmierzyć się z sukcesem finansowym dwóch poprzednich części, ale też z legendą i doskonałością serialu sprzed 12 lat. A na co czeka najbardziej?

Najbardziej oczekuję występu Doroty Rabczewskiej znanej Państwu bardziej jako Doda, i nowej muzyki, z którą pierwszy raz będę miał do czynienia. A o czym jest film? Jak zwykle o twardej przyjaźni, zasadach, tyranii złych ludzi i oczywiście o miłości. – powiedział Pasikowski.

Za produkcję odpowiedzialny jest Emil Stępień, prywatnie przyjaciel Dody.

"Pitbull. Ostatni pies" trafi do kin w marcu 2018 roku.

OG

Więcej o: