Banasiuk i Boczarska byli najsłodszą parą na Różach "Gali". Jego czuły wzrok i TE wymowne gesty. Dumny tata!

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk już niedługo zostaną rodzicami swojego pierwszego dziecka. Patrzenie na przyszłych rodziców w ostatnich dniach przed porodem to sama przyjemność.

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk już za kilka tygodni przywitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Aktorka jest w 8. miesiącu ciąży i wygląda naprawdę kwitnąco. W poniedziałek odebrała nagrodę dla najlepszej aktorki na imprezie Róże "Gali". Towarzyszył jej ukochany, który był wpatrzony w matkę swojego dziecka jak w obrazek. Obserwowanie ich tego wieczora to była sama przyjemność.

Banasiuk nie mógł oderwać wzroku od swojej pięknej ukochanej. Co chwila, czule jej dotykał, czy głaskał po brzuchu. Boczarska odwzajemniała mu się szerokim uśmiechem.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Choć to ostatnie tygodnie przed porodem, to najwyraźniej Boczarska czuje się wyśmienicie. Na jej twarzy nie widać zmęczenia, a także i jej aktywność zawodowa świadczy, że energii jej nie brakuje.

W poniedziałek bawiła się w Warszawie, natomiast w zeszłym tygodniu bawiła się na festiwalu Camerimage w Bydgoszczy i na wernisażu wystawy Davida Lyncha w Toruniu

.

Więcej o: