14 lat po rozstaniu z Affleckiem, Lopez dramatycznie wyznaje: Straciłam wtedy poczucie własnej wartości

Jennifer Lopez w ostatnim wywiadzie dla "Vanity Fair" wyznała, jak ciężko zniosła rozstanie z Benem Affleckiem.

Jennifer Lopez i Ben Affleck przed laty tworzyli jeden z bardziej wielbionych hollywoodzkich duetów. Para planowała nawet ślub, jednak kilka dni przed zaplanowaną ceremonią wstrzymali się z decyzją, ostatecznie kończąc związek na początku 2004 roku. Po tak długim czasie piosenkarka przyznała się, że trudno było jej dojść do siebie po rozstaniu.

Para, która swego czasu została nazwana "Bennifer" wystąpiła razem w filmie "Gigli". Lopez w wywiadzie z "Vanity Fair" powiedziała o następstwach produkcji i nawiązała do rozstania z Affleckiem.

Zostałam wypatroszona. Straciłam poczucie własnej wartości i zastanawiałam się, czy należę jeszcze do tego biznesu, czy może pozbawił mnie wszystkiego - powiedziała.

Wokalistka zdradziła też, ile czasu potrzebowała, aby dojść do siebie po głośnym zerwaniu z aktorem.

Mój związek zniszczył się na oczach całego świata. Potrzebowałam dwóch lat, żeby się podnieść - dodała w wywiadzie.

Choć pojawiały się sensacyjne doniesienia, że para do siebie wróci, nigdy już nie zobaczyliśmy ich razem. Jennifer Lopez obecnie związana jest z Alexem Rodriguezem, natomiast Ben Affleck spotyka się z producentką telewizyjną -  Lindsay Shookus.

Wywiad znalazł się w najnowszym numerze "Vanity Fair", w którym Lopez z Rodriguezem zagościli na okładce. W środku znalazła się także ich sesja zdjęciowa. 

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.