Do "M jak Miłość" dołączyła nowa bohaterka. To córka aktorki, którą doskonale znacie

Ina Sobala dołączyła do "M jak miłość". Aktorka, wcielająca się w Agnieszkę, to prywatnie córka Małgorzaty Pieńkowskiej.

Do "M jak Miłość" dołączyła Ina Sobala. Młoda aktorka ma 26 lat i studiuje w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej we Wrocławiu. W serialu wciela się w Agnieszkę, córkę Teresy (Joanna Sydor), która po wielu latach wróciła na plan produkcji. 

Ina ma wiele wspólnego ze swoją bohaterką. Również studiowała dziennikarstwo, ale dopiero na scenie zrozumiała, że aktorstwo to jej plan na życie. 

Pasję i geny odziedziczyła po mamie - Małgorzacie Pieńkowskiej, która w "M jak Miłość" gra Marysię. Do tej pory panie nie miały jeszcze okazji wspólnych zdjęć w serialu, ale to pewnie kwestia czasu. Agnieszka pojawia się przecież w wątku Pawła Zduńskiego (syna Marii).

Poza aktorstwem, Ina ma też inne hobby. 

Od dziecka grałam w tenisa, zdobyłam nawet mistrzostwo Polski [drużynowo – przyp. red.]. Uwielbiam pływać i jeździć konno, a do moich najnowszych sportowych sukcesów zaliczyć można mistrzostwo Polski w pływaniu aktorów – zdradza Ina.

Trzymamy kciuki za jej sukcesy w serialu! Podobna do mamy?

JT