Melania Trump i książę Harry razem na "Invictus Games". Myślicie, że się polubili? To spójrzcie na ich miny

W ubiegły weekend Melania Tramp pierwszy raz wyruszyła sama w dyplomatyczną podróż. Poznała tam księcia Harrego. Myślicie, że się polubili?

W weekend w Toronto odbyła się międzynarodowa paraolimpiada dla weteranów wojennych i niepełnosprawnych żołnierzy. Pomysłodawcą tego przedsięwzięcia jest książę Harry. Nie mogło go więc zabraknąć na wydarzeniu.

Wśród zaproszonych gości znalazła się Melania Trump. Była to jej pierwsza samodzielna podróż tego typu. Oprócz publicznej przemowy czekało na nią więcej wrażeń. Podczas spotkania udało jej się osobiście poznać księcia Harrego.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>

Nie tylko odbyli oficjalną rozmowę przed zgromadzonymi dziennikarzami, ale mieli również czas na prywatne rozmówki. Na trybunach zajęli miejsca koło siebie, po czym ciągle szeptali sobie do ucha, a z ich twarzy nie schodziły uśmiechy. Na zdjęciach wygląda na to, że świetnie czuli się w swoim towarzystwie. 

Ponoć podczas prywatnej rozmowy, pierwsza dama zaprosiła księcia Harry'ego do Białego Domu. Ciekawe, czy książę skorzysta...

A co o wizerunku Melanii Trump sądzi Krzysztof Gojdź? Zapytaliśmy. Jesteśmy ciekawi, czy się z nim zgadzacie. Wideo poniżej:

Zobacz wideo

MT

Więcej o: