Jarosław Bieniuk nie pojawił się na prapremierze książki o Annie Przybylskiej. "Jest dla mnie za wcześnie"

Jarosław Bieniuk nie pojawił się na prapremierze książki o Annie Przybylskiej. Na wydarzeniu zabrakło także ich dzieci. Jaki był powód?

W poniedziałek w Teatrze Muzycznym w Gdyni odbyła się prapremiera książki o Annie Przybylskiej. Spotkanie przebiegło w podniosłej atmosferze. Prowadziła je Karolina Korwin-Piotrowska, a Piasek zaśpiewał piosenkę z serialu "Złotopolscy", w którym grała Przybylska.

Gdynia. Niezapomniany wieczór. Piękni ludzie. Ogromne emocje, łzy i dużo śmiechu. ANIA- napisała na swoim profilu na Facebooku Korwin-Piotrowska.

W wydarzeniu wzięli udział filmowcy i fani, którzy wysłuchali fragmentów czytanych przez Annę Dereszowską. Na widowni zasiedli także m.in. Dariusz Michalczewski i prezydent miasta, Wojciech Szczurek.

Pojawiły się także mama i siostra aktorki - Krystyna Przybylska i Agnieszka Kubera oraz przyjaciółka i agentka Przybylskiej - Małgorzata Rudowska. Zabrakło jednak najbliższej rodziny Ani. Na spotkanie nie przyszedł Jarosław Bieniuk. Próżno było szukać także ich dzieci.

Dlaczego nie chcieli lub nie mogli uczestniczyć w tak ważnym wydarzeniu? 

Nie mogłem być obecny na premierze książki i pewnie minie jeszcze trochę czasu zanim zdołam ją w całości przeczytać bez ścisku w gardle. Ja wspomnienia z mojego życia z Anią wciąż jeszcze układam w głowie i przede wszystkim w sercu. Mam nadzieję, że przyjdzie czas, kiedy udźwignę słowa, żeby opisać tę piękną historię, pięknego życia z najpiękniejszą i najlepszą osobą, jaką znałem. Dziś jest dla mnie jeszcze za wcześnie i przyznaje się do tej słabości bez wstydu - wyznał Jarosław Bieniuk w rozmowie z Jastrzabpost.pl.

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk byli uznawani za jedną z najszczęśliwszych i najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Oboje opowiadali o tym, że udało im się spotkać w życiu miłość, i że ich sukcesem jest przede wszystkim kochająca się rodzina. Dlatego nic dziwnego, że partner zmarłej aktorki nie jest jeszcze gotowy na sięgnięcie po jej biografię.

&Promocja ksiazki o Annie PrzybylskiejC&Promocja ksiazki o Annie PrzybylskiejC KAPIF.pl

Książka "Ania. Biografia Anny Przybylskiej" autorstwa Grzegorza Kubickiego i Macieja Drzewickiego trafi do sprzedaży 27 września.

Zobacz wideo

AW