Kołakowska ma ponoć nowego faceta. Skąd więc na wakacjach z nią Karolak? Najdziwniejsze jednak komentarze Malinowskiej

Viola Kołakowska definitywnie rozstała się z Tomaszem Karolakiem i ma nowego faceta? Wygląda jednak na to, że Karolak tak łatwo nie odpuszcza.

Kiedy już myśleliśmy, że Viola Kołakowska i Tomasz Karolak rozstali się w sposób ostateczny i nieodwołalny, znowu wydarza się coś, co sugeruje, że ta historia tak łatwo się nie skończy.

A także coś, co czyni tę historię jeszcze bardziej dziwną.

Była (?) partnerka Karolaka ma ponoć nowego faceta, ale na wakacje do Grecji wybrała się w towarzystwie przyjaciółki, Karoliny Malinowskiej. Zbyt długo jednak nie zabawiły tam we dwie, ponieważ Karolak na Instagramie pochwalił się, że również jedzie do Grecji.

Lecę na Rodos i od 7 godzin nie mogę dolecieć - poskarżył się przy zdjęciu.
 

Czy to znaczy, że Karolak i Kołakowska znowu chcą wrócić do siebie? Ich rozstania i powroty mają już długą historię w której łatwo się pogubić. Zaskoczona była nawet Małgorzata Kożuchowska, która pod zdjęciem zapytała po prostu:

Jak to?!

Przywykliśmy do tego, że Kołakowska i Karolak rozstają się i wracają do siebie. Najdziwniejsze jednak jest to, jak do Karolaka odnosi się... Karolina Malinowska. Na powyższe zdjęcie zareagowała wymownym komentarzem:

Kochanie, czekamy...

Z kolei Instagrama Malinowskiej dowiadujemy się, że Karolakowi w końcu udało się dolecieć do celu, a właściwie "dopłynąć".

Kiedy Twój przyjaciel dopływa do Ciebie na wspólne wakacje... Tomasz is here - napisała.

Cóż, nie wiemy, jakie przygody miał Karolak po drodze, ale jego miny można się przerazić:

Tomasz KarolakTomasz Karolak Screen z Instagram.com/Karolina Malinowska

Mało tego, niedługo potem Malinowska zrobiła sobie z Karolakiem wspólne zdjęcie, które opatrzyła komentarzem:

Najlepszy czas z moim ulubionym świętym Mikołajem.
 

Najlepszy jest jednak jej komentarz do zdjęcia, jakie Karolak umieścił na swoim Instagramie:

Sexy.
 

Czy Viola Kołakowska powinna być zazdrosna? Tego nie wiemy, ale najwyraźniej nie jest, bo sfotografowała się z Malinowską, a ta pokazała podniesiony kciuk na tle pupy przyjaciółki:

 

Co na to wszystko Olivier Janiak? Początkowo trzymał się z daleka od ekipy, a w każdym razie nie robił sobie z nią zdjęć. Aż do teraz. Bo teraz pokazał wspólne zdjęcie dwóch panów w "marynarskich" koszulkach:

 

Nadążacie?

JZ