Gal Gadot to nowa Wonder Woman (i eksMiss Izraela!) To nie wszystko. Z Polską jest bardziej związana niż myślisz

Gal Gadot, izraelska modelka, stała się gwiazdą z dnia na dzień. Nowa Wonder Woman udzieliła wywiadu u Jimmy'ego Fallona, w którym mówi o rezygnacji z aktorstwa, castingu i roli.

Gal Gadot, była miss Izarela, jest na ustach wszystkich magazynów. Nowa "Wonder Woman", w reżyserii Patty Jenkins, okazała się być strzałem w dziesiątkę, pomimo głosów o nadmiernej szczpułości aktorki. Film bije rekordy popularności, pobił nawet "50 twarzy Greya" - zarobił 103 miliony dolarów, w TRZY dni! To przełomowy film, który na zawsze umocni pozycję kobiet, jako tych które mogą i powinny grać główne role w wysokobudżetowych produkcjach.

Wonder WomanWonder Woman Clay Enos / AP

Gal jest nową twarzą w zagranicznym show-biznesie. Tutaj 5 najciekawszych faktów! 

  1. Jest Izraelskiego pochodzenia.
  2. Jej babcia jest Polką i (!) mieszka w Warszawie.
  3. W 2004 roku została Miss Izraela.
  4. Odbyła 2-letnią służbę wojskową.
  5. Kręciła film podczas trwania swojej ciąży.

Brzmi jak wymarzona Wonder Woman, prawda?

embed

Gal pojawiła się ostatnio u Jimmy'ego Fallona, gdzie opowiadała o castingu, reakcji na rolę i niepewności, jaką przeżywają aktorzy.

Miałam już tyle "prawie" udanych castingów. Za każdym razem to samo. Powiedziałam mojemu mężowi: "Nie wiem jak długo tak wytrzymam, ciągle podróżować z rodziną do Los Angeles.". 
Podczas tego samego pobytu w LA, dostałam zaproszenie na "sekretny casting". Pomyślałam - ok. Nawet nie wiedziałam, o jaką rolę się staram. 
Nie wiedziałam, czy chcę dalej być aktorką. Byłam w Izraelu, dostałam telefon - chcą ze mną robić zdjęcia próbne. Zapytałam agenta: "O jaki film chodzi?". Zadzwonił do mnie po 2 dniach i powiedział: "Czy słyszałaś o Wonder Woman"?

Oto reakcja Gal:

embed

O roli dowiedziała się wysiadając z samolotu. Czekała 6 tygodni, jak sama mówi - zdążyła zapomnieć. Gdy wylądowała, miała 20 nieodebranych połączeń. Kiedy w końcu oddzwoniła do menadżera, wyglądała tak:

embed

Czy widzieliście już nowy hit kinowy? Gorąco polecamy!

embed

Jennifer Lopez przed koncertem. "Bez zrobionych włosów, bez makijażu, bez niczego". Efekt? Nie chce nam się wierzyć

SW