Cannes 2017. Rok temu WSZYSCY widzieli, że Bella nie włożyła majtek. Teraz bieliznę miała na pewno. Niestety, było ją WIDAĆ

Festiwal w Cannes dopiero co się rozpoczął, a już nie obyło się bez małych wpadek. Fotoreporterzy uwiecznili na zdjęciach majtki Belli Hadid.

Bella Hadid była jedną z najlepiej ubranych gwiazd na gali otwarcia Festiwalu Filmowego w Cannes. Modelka w długiej, satynowej sukni prezentowała się imponująco. Nic dziwnego, że fotoreporterzy nie odstępowali jej na krok.

Jednak... nie obyło się bez wpadki. Głębokie wycięcie na nogę oraz delikatny podmuch wiatru spowodowały, że bielizna panny Hadid ujrzała światło dzienne. 

Z drugiej strony, dobrze, że w ogóle w nią zainwestowała! Pamiętajcie jej wpadkę sprzed roku, kiedy to w ogóle nie miała na sobie majtek?

MM

Więcej o:
Komentarze (31)
Cannes 2017. Rok temu WSZYSCY widzieli, że Bella nie włożyła majtek. Teraz bieliznę miała na pewno. Niestety, było ją WIDAĆ
Zaloguj się
 • arzamas5

  Oceniono 36 razy 30

  No to wpadka bo miała majtki czy wpadka bo nie miała? Nie dogodzisz - kartofle...

 • Gość: rtg

  Oceniono 20 razy 20

  Wielka gfiazda na czerwonym dywanie w Cannes. Jej ogromny dorobek aktorski to bycie samą sobą w programach telewizyjnych ;DDD

  PS.: wk...ia mnie nadużywanie słowa gwiazda do jakiejś przeciętnej modeleczki, która specjalnie świeci "bez" czy "z" bo bez tego śfiat się o niej nie dowie.

 • Gość: majtek

  Oceniono 15 razy 13

  Za rok zapomni niechcący kiecki. Biedactwo.

 • Gość: Aneczka

  Oceniono 13 razy 11

  Dziwne... ubrać kreację na czerwony dywan i cały czas poprawiać a to dekolt, a to rozcięcie. Nic tak nie psuje wyglądu i humoru jak źle leżąca suknia.

 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 10 razy 8

  Nic już nie rozumiem... Myślałem, że większą wpadka to będzie coś w rodzaju W TYM ROKU BYŁO WIDAĆ JEJ KOREK ANALNY Z DIAMENTEM a okazuje się, że MIAŁA MAJTKI i to też problem... Ja pier.....

 • ikabg

  Oceniono 16 razy 8

  Rozumem widać nie grzeszy.

 • rumpa

  Oceniono 6 razy 6

  ona nie dorosła do tych kiecek, nie potrafi ich nosić z wdziękiem,brak jej pewności siebie, zachowuje się jak na przymiarce, a to już gala. Mała dziewczynka która chce być sexi - mówię o duszy, nie o ciele.
  No i chyba jej wkładka z majciorów wystaje...
  ech

 • ptak_dodo

  Oceniono 4 razy 4

  z dwojga złego - jednak lepiej bez majtek...

 • calidris

  Oceniono 4 razy 4

  Kim ona jest? Gwiazdy to przecież Joan Collins, Linda Evans albo np. Jane Fonda (o Katharine Hepburn nie napomknę)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX