Shakira odbiera synów ze szkoły. Nie wygląda wcale "glamour". Zwykły t-shirt i mocno (zbyt?) obcisłe legginsy

Paparazzo spotkał Shakirę, gdy podjechała pod szkołę odebrać swoich synów - Sashę i Milana. Nikt (poza osobą robiącą zdjęcia) nie pomyślałby raczej, że ma przed sobą gwiazdę światowego formatu.

Bardzo nas cieszą takie zdjęcia i przywracają wiarę w ludzkość (a dokładnie w człowieczeństwo gwiazd). Są gwiazdy, które swoje dzieci traktują jedynie jako dodatkowe źródło popularności, a ich wychowanie oddają w ręce szwadronu niań, nauczycieli i pedagogów. Ale nie Shakira! Zarabiająca miliony dolarów piosenkarka sama przyjeżdża po swoich synów do szkoły i w dodatku wcale nie wyróżnia się z tłumu innych mam.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Choć Shakira znana jest z krzykliwych strojów (pamiętacie, jak ubrała się na kolację z Pique?) to jednak, gdy kolumbijska supergwiazda melduje się pod barcelońską szkołą Sashy i Milana nie zwraca na siebie uwagi. No, może poza jednym szczegółem - paparazzo, który chodzi za nią krok w krok.

ZI

Więcej o:
Komentarze (26)
Shakira odbiera synów ze szkoły. Nie wygląda wcale "glamour". Zwykły t-shirt i mocno (zbyt?) obcisłe legginsy
Zaloguj się
 • Gość: missi

  Oceniono 28 razy 24

  Zwyczajna kobieta. Nie sprzedaje prywatności w tak nachalny sposób jak Lewandowska nasza rodzina fit WAGA. Poczekajcie tylko jak nasze futbol baby będzie odbierane z przedszkola przez fit mamę. Ta sprzeda nawet jego kupę.

 • Gość: beniaa

  Oceniono 11 razy 11

  Niejedna polska celebrytka chcialaby tak wygladac na codzien.Piekna,swieza ,zwyczajna mama.Jestem zachwycona.beniaa

 • Gość: Kuma

  Oceniono 13 razy 11

  Ojej, legins zawsze obcisły, co w tym dziwnego? Zresztą z taką figurą:)

 • Gość: K.

  Oceniono 5 razy 5

  Ma makijaż, pewnie przed wyjściem z domu wzięła prysznic i umyła włosy, więc to wystarczy. Nie musi mieć szpilek i wymalowanych na czerwono ust szminką. Praktycznie wszystkie kobiety tak wyglądają, jak ona z delikatnym makijażem.

 • Gość: Greta

  Oceniono 3 razy 3

  Lubią słowiańskie imiona ;)

 • Gość: cyk

  Oceniono 2 razy 2

  Po prostu piękna .

 • Gość: Joanna

  Oceniono 1 raz 1

  Normalna kobieta,ja też do pracy idę na szpilkach i w pełnym makijażu a do warzywniaka w balerinach ,dżinsach i z roztrzepanym włosami i mam to gdzieś co inni myślą na mój temat.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX