Shakira i Pique z synami na imprezie. Hiszpanie: Narodziny gwiazdy. Spójrzcie, jakie show zrobili na scenie

Gerard Pique odebrał w poniedziałek nagrodę dla Najlepszego katalońskiego piłkarza przyznaną mu przez Katalońską Federację Piłkarską. Na imprezę zabrał Shakirę i ich dwóch synów, którzy skradli całe show.

To był ważny dzień dla Gerarda Pique. Piłkarz FC Barcelony odebrał nagrodę dla Najlepszego katalońskiego piłkarza minionego roku. U jego boku pojawiła się całe rodzina - jego rodzice, dziadek, Shakira oraz najważniejsze dwie persony wieczoru - prawie 2-letnie Sasha i 4-letni Milan. Dlaczego najważniejsze? Rzućcie okiem na zdjęcia z imprezy. Synowie pary zmonopolizowali całe wydarzenie.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Na początku listopada Sasha przeszedł ciężką chorobę i spędził kilka dni w szpitalu, co nie było łatwe dla całej rodziny. Teraz, gdy chłopiec wrócił już do domu, wszyscy bliscy stawili się na gali, by pokazać swoją siłę i wesprzeć Pique. Nawet Shakira przełożyła kilka ważnych spotkań, aby być u jego boku. Opłaciło się. Wieczór należał do udanych.

Wejście Pique na scenę było najbardziej oczekiwanym momentem wieczoru, ale jego przemowę wszyscy niemal puścili mimo uszu, bo całą uwagę skradli jego synowie. 4-letni Milan zabrał nagrodę, by pokazać ją młodszemu bratu - relacjonuje "Hola!" w artykule zatytułowanym "Narodziny gwiazdy".

Jak dowiadujemy się z przytoczonego tekstu, Sahsa wziął do ręki mikrofon, by coś powiedzieć. Ostatecznie skończyło się na "pa pa" i pomachaniu zgromadzonym widzom, jednak zarówno Pique jak i Shakra obserwowali wszystko "z dumą w oczach".

Zobacz wideo

ZI

Więcej o:
Komentarze (15)
Hiszpanie: Narodziny gwiazdy. Zgadzamy się. Synowie Shakiry i Pique dali popis
Zaloguj się
 • morlis2

  Oceniono 13 razy 13

  Ale piękne dzieci. Starszy to wykapany tatus a młodszy wykapana mama.

 • Gość: gość

  Oceniono 9 razy 7

  Uwaga na trolla spamowego, reklamuje pod artykułami nieskuteczne a może nawet szkodliwe środki niby-to-odchudzające, nie dajcie się naciągnąć na ten syf, skuteczne środki mają uczciwą reklamę.

 • Gość: Ola

  Oceniono 31 razy 5

  po co ludzie zabierają takie małe dzieciaki na takie imprezy? i jeszcze ciągną je na scenę, jak Kożuchowska niedawno przy orderach, przytargała bachora i jeszcze ma pretensje, że fotografują, albo ta debilna wielkodupna Kim, która wszędzie taszczy swoje bachory, nawet tam, gdzie ewidentnie przeszkadzają, i wystawia je papruchom na strzał
  czyżby dziecko stało się modnym dodatkiem, którym trzeba się pochwalić jak torebką za 50 tysięcy?
  mam już dość tych celebryckich bachorów wszędzie, nic nie mam przeciwko dzieciom, ale ta totalna infatylizacja życia publicznego jest bardzo męcząca

 • Gość: ala

  Oceniono 3 razy 3

  Kto to SHAKRA? I to w kilku miejscach jest taki błąd...

 • Gość: najarany

  Oceniono 7 razy -3

  Piękny koleś, taki gorący -fajnie by się z nim bawiło :)

 • 3-kuleczka

  Oceniono 11 razy -3

  bo oczywiscie nie mógł wyjść sam,...
  na każdym kroku ustawki i jasełka

 • Gość: Ja

  Oceniono 13 razy -3

  "Rzućcie okiem na zdjęcia z imprezy." To niezbyt trafne określenie, zwłaszcza jeśli artykuł ten czytają osoby ze szklanym okiem. Przykład? Dwie dekady temu, mój sąsiad Krzychu, krzyknął do swojego ojca - "Tato rzuć okiem na motor!" Co zrobił Franek (ojciec Krzycha)? Otóż wyjął szklane oko i nim rzucił w "komarka".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX