Joanna Przetakiewicz na wakacjach OSTRO ćwiczy. W tym czasie jej przyszła synowa... To może się nie spodobać projektantce

Magdalena Frąckowiak wraz ze swoim nowym chłopakiem Alexem i jego mamą, Joanną Przetakiewicz, wypoczywa obecnie we Francji. Jednak obie panie czas wolny spędzają zupełnie inaczej.

Magdalena Frąckowiak i Alex Przetakiewicz od kilku miesięcy są parą. Ostatnio zakochani wybrali się wraz z mamą Alexa, Joanną Przetakiewicz, do Francji. Podobno obie panie pałają do siebie wielką sympatią i bardzo się zaprzyjaźniły. 

Zdjęciami z wypoczynku zarówno modelka, jak i projektantka, chętnie chwalą się na swoich profilach na Instagramie. Pomimo tego, że Frąckowiak i Przetakiewicz wybrały się na urlop razem, czas wolny spędzają zupełnie inaczej.

Projektantka nawet podczas wakacji dba o formę. Codziennie biega, ćwiczy, chodzi na długie spacery. Natomiast Frąckowiak wybiera nieco mniej aktywny odpoczynek. Na zdjęciach, które modelka zamieszcza w sieci widzimy, że przede wszystkim imprezuje, leży na plaży bądź w... łóżku.

Co na to przyszła teściowa? Czas pokaże.

Anna Mucha udziela wywiadu i nagle widzi Magdę Frąckowiak. Reakcja?

MM

Więcej o: